UWAGA!!!
Produkt "Audio Technica AT-2020 mikrofon" jest produktem archiwalnym, niedostępnym lub nieprodukowanym. Zapoznaj się z produktem proponowanym zamiennie przez naszego eksperta:

Audio Technica AT-2020 mikrofon

Audio Technica AT-2020 mikrofon
  • Audio Technica AT-2020 mikrofon
Producent:Audio Technica
Id towaru / Kod:105323 / AT-AT2020
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Audio Technica AT2020 Cardioid Condenser Microphone, Audio Technica AT2020, AT2020
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

409 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Audio Technica AT-2020

Audio Technica AT-2020 mikrofon

Mikrofon pojemnościowy Audio Technica AT 2020 jest jednym z najchętniej wybieranych mikrofonów w swojej kategorii cenowej. Doskonale sprawdza się w warunkach studyjnych, szczególnie jeśli planujemy nagrywać instrumenty akustyczne. Wraz ze wzrastającym zainteresowaniem budowania własnego domowego studia nagrań, czyli homerecordingiem, rośnie zapotrzebowanie na dobrej jakości mikrofony, które jednocześnie dostępne będą w stosunkowo niskiej cenie. Warto bowiem pamiętać, że domowe studio nagrań zwykle tworzone jest za pomocą różnorodnego sprzętu, nie tylko mikrofonu, więc osoby z mniejszym budżetem zmuszone są szukać sprzętu w niższej cenie. Mikrofon pojemnościowy Audio Technica pomimo stosunkowo niskiej ceny może konkurować z wieloma droższymi modelami. Czym charakteryzuje się ten model?

Mikrofony dzielą się na różne rodzaje i podgrupy. Mamy więc mikrofony pojemnościowe i dynamiczne, a dodatkowo mogą być one małomembranowe lub wielkomembranowe. W tym przypadku do czynienia mamy z wielkomembranowym mikrofonem pojemnościowym. Mikrofony wielkomembranowe mają znacznie niższy poziom szumów własnych niż mikrofony małomembranowe, a dodatkowo są od nich bardziej czułe. Oznacza to, że najlepiej sprawdzą się one w warunkach kiedy w pomieszczeniu panuje absolutna cisza i chcemy zarejestrować dźwięk instrumentów akustycznych, takich jak gitara,, flet, harmonijka ustna, cajon czy wiele innych, i zależy nam na tym aby na nagraniu zachował się naturalny charakter brzmienia tych instrumentów. Warto mieć na uwadze, że wokal również uznawany jest za instrument, więc Audio Technica AT 2020 to również bardzo dobry mikrofon pojemnościowy do wokalu. Mikrofon ten może być także z powodzeniem używany do nagrywania gitary elektrycznej po przybliżeniu go do głośnika sprzętu nagłaśniającego, jednak w tym przypadku najlepiej sprawdzi się jeśli dźwięk nie jest bardzo głośny i przesterowany, jednak do delikatniejszych brzmień lub rocka nada się on w zupełności. Audio Technica jest marką która ceniona jest za bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, a motel AT 2020 jest tego doskonałym dowodem. Jeżeli szukamy stosunkowo niedrogiego mikrofonu do nagrywania w swoim domowym studiu nagrań, model ten z pewnością sprawdzi się doskonale. Do mikrofonu dołączany jest futerał oraz sztuczny uchwyt do poprawy komfortu pracy.

• charakterystyka kierunkowości: kardioidalna
• średnica membrany: 16 mm
• pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
• czułość: -37 dB (0 dB = 1 V/Pa)
• impedancja wyjściowa: 100 Ohm
• maks. SPL: 144 dB dla 1% THD przy 1 kHz
• poziom szumów własnych: 20 dBA
• stosunek sygnału do szumu: 74 dB, 1 kHz @ 1 Pa
• zasilanie: Phantom 48 V
• złącze: XLR

Opinie o produkcie Audio Technica AT-2020 mikrofon

Mik

Adekwatna cena do jakości. Wszechstronny mikrofon sprawdzający się w każdych warunkach. Nikt nie pożałuje że go kupi. Transakcja Bardzo Sprawna.

Mik

Adekwatna cena do jakości. Wszechstronny mikrofon sprawdzający się w każdych warunkach. Nikt nie pożałuje że go kupi. Transakcja Bardzo Sprawna.

Grzegorz

Bardzo dobry sprzęt.
Sprawnie przeprowadzona transakcja.
Polecam

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl