Sterowniki pozostałe

Najczęściej kupowane produkty w grupie Sterowniki pozostałe

Wybrani producenci w grupie Sterowniki pozostałe

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


  Sterowniki pozostałe w naszym sklepie muzycznym

  Oferujemy wiele modeli sterowników do sprzętu oświetleniowego. W naszej ofercie znajdują się sterowniki do urządzeń kontrolowanych poprzez DMX, splitery DMX, dimmery do świateł z żarówkami oraz diodami LED, panele z włącznikami oraz interfejsy DMX do tworzenia scen za pomocą programów komputerowych (w kompletach z oprogramowaniem).

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl