• Blackstar ID Core 20
 • Yamaha MG 06 X
 • Blackstar LT-Echo 15
 • Yamaha b3 E PE
Wystaw nam opinie

Kategorie


Personalizator gitar
Kreator kabla
Serwis

Poradniki dla muzyków

10 rad pozwalających uniknąć problemów w trasie koncertowej

10 rad pozwalających uniknąć problemów w trasie koncertowej

Miało być pięknie: ?Naaman gra koncert we francuskich Alpach?. Plenerowy koncert, piękne stoki, praca połączona z wypoczynkiem ? czego chcieć więcej? A w rzeczywistości, ok. 3200 km do przejechania, niewielki zapas czasowy, trudne warunki drogowe (Alpy = wysokie podjazdy), budżet napięty co do (...)


Poradnik

Jak wybrać słuchawki DJ?

Jak wybrać słuchawki DJ?

Dobry wybór słuchawek zapewni nie tylko ochronę przed hałasem z zewnątrz, ale także dobrą jakość dźwięku. Jednak sam zakup nie jest tak prosty i oczywisty, gdyż producenci wprowadzili na rynek wiele rodzajów słuchawek o różnych parametrach, a także wyglądzie. Odpowiedni dobór sprzętu nie tylko (...)


Dee Jay, Słuchawki dla DJ-a

Jak odpowiednio dobrać wzmacniacz do kolumn?

Jak odpowiednio dobrać wzmacniacz do kolumn?

Wzmacniacz jest jednym z najważniejszych elementów systemu nagłaśniającego. Posiada wiele parametrów, którymi koniecznie powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Jednak wybór konkretnego modelu nie należy do oczywistych, co dodatkowo utrudnia bardzo rozbudowany rynek sprzętu (...)


Sprzęt nagłośnieniowy

Techniki gry na kongach

Techniki gry na kongach

Na kongach gra się rękoma a do uzyskania zróżnicowanych brzmień stosuje się odpowiednie ułożenie dłoni, które w odpowiedni sposób zagrywają o membranę. Pełny zestaw kong składa się z czterech bębnów Nino, Quinto, Conga i Tumba, ale zazwyczaj używa się dwóch lub trzech bębnów. Już na pojedynczym (...)


Instrumenty perkusyjne

Puzon i jego tajemnice (część 1)

Puzon i jego tajemnice (część 1)

Charakterystyka instrumentuPuzon jest instrumentem dętym blaszanym w całości wykonanym z metalu. Zbudowany jest z dwóch długich metalowych rurek w kształcie litery U, które połączone są ze sobą, tworząc literę S. Występuje on w dwóch odmianach suwakowej i wentylowej. Pomimo, że nauka na suwakowym (...)


Instrumenty dęte, Puzony

Jakie pałki perkusyjne wybrać?

Jakie pałki perkusyjne wybrać?

Temat pałek perkusyjnych jest kwestią dość szeroką. Aby  ostatecznie uznać dany rozmiar, kształt, kolor za ″swój″ trzeba przetestować ich tak wiele, jak to tylko możliwe. Często jednak, szczególnie mniej doświadczonym perkusistom, trudno jest odnaleźć się w labiryncie nazewnictwa, oznaczeń, (...)


Instrumenty perkusyjne

Dee Jay - jak miksować harmonicznie?

Dee Jay - jak miksować harmonicznie?

Jak mixować harmonicznie?Miksowanie harmoniczne, czyli zagadnienie, które kiedyś było znane tylko profesjonalistom, dziś natomiast coraz więcej osób korzysta z tej możliwości. Z pomocą miksowaniu harmonicznemu przychodzą przeróżne programy ? analizatory, a także wiele softów obsługujących (...)


Dee Jay, Poradnik

Wpływ kabla na jakość brzmienia

Wpływ kabla na jakość brzmienia

Prawie każdy muzyk bardzo dużą wagę przywiązuje do jakości brzmienia instrumentów. W zasadzie, to jak dany instrument brzmi jest decydującym czynnikiem, który sprawia, że właśnie ten a nie inny instrument wybieramy. Dotyczy to każdej grupy instrumentów, bez względu na to czy wybieramy keyboard, (...)


Kable, przewody

Ława (siedzisko) do pianina, fortepianu

Ława (siedzisko) do pianina, fortepianu

Kupując instrument w zasadzie mało kto zastanawia się nad siedziskiem, na którym będzie siedział przy instrumencie. W przeważającej większości kończy się na tym, że jak już instrument trafi w nasze domowe progi podstawiamy do niego jakieś krzesełko. Jeżeli trafimy rozmiarowo z tym krzesełkiem, to (...)


Instrumenty klawiszowe, Fortepiany, Pianina akustyczne, Akcesoria dla instrumentów klawiszowych


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Promocje instrumentów i sprzętu muzycznego


Zobacz wszystkie promocje

Wydarzenia muzyczne


  Wszystkie wydarzenia muzyczne

  Materiały video na Youtube


  Nasz kanał Youtube

  Muzyczny.pl - sklep muzyczny

  muzyczny.pl jest największym i najlepiej wyposażonym sklepem muzycznym z instrumentami, akcesoriami i sprzętem muzycznym w Polsce. Firma funkcjonuje na rynku od 1990 roku i od tego czasu stała się liderem w branży. Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie jest prosty i czytelny - jak najlepiej zaspokajać potrzeby klientów i dostosować się do ich preferencji, stopnia wiedzy i zaawansowania. To właśnie dlatego oferta w muzyczny.pl jest systematycznie poszerzana.

  Aktualnie znajdą Państwo u nas całą gamę gitar, instrumentów klawiszowych, smyczkowych, dętych i perkusyjnych. Dzięki stałej współpracy i dobrym kontaktom handlowym z dystrybutorami i producentami, możemy pochwalić się jednym z najlepiej rozwiniętych działów gitarowych w Europie. Znajdą u nas Państwo znakomity wybór gitar klasycznych, akustycznych, basowych i gitar elektrycznych oraz wzmacniaczy, efektów i akcesoriów.

  Współpracujemy z producentami wiodących marek takich jak Fender, Gibson, Ibanez, Yamaha, Marshall, Boss, Electro-Harmonix i wielu innych. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom muzyków o różnych preferencjach. Obok tradycyjnych i najbardziej popularnych instrumentów, takich jak Stratocaster, Telecaster czy Les Paul, posiadamy także gitary niszowe i trudniej dostępne, jak Fender Jaguar, Gibson Firebird oraz instrumenty marki Duesenberg i Gretsch. Wyszukujemy najlepsze, hiszpańskie gitary klasyczne o wyrafinowanym brzmieniu, jak i tradycyjne ukulele, które w ostatnich latach przeżywają eksplozję popularności.

  Obok tych najdroższych, profesjonalnych instrumentów znajda Państwo u nas gitary dla początkujących, uczących się oraz dzieci. Przywiązujemy dużą wagę do edukacji muzycznej, a wielu profesjonalnych nauczycieli gry poleca nasz sklep i nasze produkty.

  Jednak muzyczny.pl to nie tylko instrumenty, to także ogromy wybór profesjonalnego i amatorskiego sprzętu audio, niezbędnego do obsługi koncertów i pracy w studiu nagraniowym. Działy audio i studio oferują najszerszy w Polsce wybór mikserów, mikrofonów, słuchawek, rejestratorów oraz systemów nagłośnieniowych. Muzycy i realizatorzy dźwięku znajdą u nas profesjonalne oprogramowanie, bez którego współczesne studia nagrań nie mają możliwości funkcjonowania.

  Nie zamykamy się oczywiście na tematy związane wyłącznie z dźwiękiem, co zaowocowało stworzeniem szerokiej oferty efektów świetlnych, scenicznych i dyskotekowych. Współczesny Dee Jay znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje do swojej pracy.

  Instrumenty muzyczne są naszą pasją, a nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół doradców z pewnością pomoże każdemu w wyborze odpowiedniego sprzętu dla siebie.