e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Świetny wzmacniacz do za dobre pieniądze. Cena jaka została zaproponowana przez sklep była najbardziej korzystna ze wszystkich jakie znalazłem w sklepach i internecie (różnica nawet do 800zł). Profesjonalne podejście zespołu muzyczny.pl - szybka i sprawna współpraca i jeszcze szybsza wysyłka. (wzmacniacz na 2 dzień od zaksięgowania pieniędzy) serdecznie polecam zarówno sprzęt który kupiłem jak i sklep muzyczny.pl POZDRAWIAM! "

Rejestracja nowego użytkownika

Twoje dane będą dostępne jedynie dla zarządzającego serwisem. Gwarantujemy, że umieszczone w naszej bazie informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim i nie posłużą do naruszenia Twojej prywatności.

Aby korzystać z konta niezbędne jest podanie funkcjonującego adresu e-mail. Na ten adres są przesyłane informacje o postępie realizacji zamówień.Dane profilu (domyślne dane kupującego)
/

 

 


Oświadczenia

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem zakupów sklepu muzyczny.pl i akceptuję go *


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M. Ostrowski Sp. J. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania *


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej w celu przekazywania ofert marketingowych przez M.Ostrowski Sp. J. z siedzibą we Wrocławiu al. Armii Krajowej 5.

  W celu wysłania drogą elektroniczną ankiet badających satysfakcję klientów z dokonanych zakupów w sklepie w ramach programu "Zaufane Opinie" wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, w tym adresu e-mail oraz informacji o dokonanym zakupie w sklepie https://muzyczny.pl, spółce Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 oraz ich przetwarzanie przez Ceneo.
UWAGA!!!
* Pola oznaczone gwiazdką należy wypełnić obowiązkowo.