Gitara elektryczna do 2500 zł

Zobacz Gitary w sklepie Muzyczny.pl
Zobacz Gitary elektryczne w sklepie Muzyczny.pl

Szukasz doskonałej gitary elektrycznej, ale nie chcesz przepłacać? W poniższym zestawieniu przedstawiamy 10 wyjątkowych gitar elektrycznych, które można zdobyć za mniej niż 2000zł. Te instrumenty to nie tylko doskonała jakość dźwięku, solidna konstrukcja i stylowy wygląd, ale także gwarancja satysfakcji dla każdego muzyka, nie obciążając zbytnio Twojego portfela. Dobór odpowiedniej gitary elektrycznej może być trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy budżet jest ograniczony. Dlatego przygotowaliśmy to zestawienie, aby ułatwić Ci wybór. Każdy z poniższych modeli oferuje coś wyjątkowego.

Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne brzmienie stratocastera, czy może wolisz mocne brzmienie z humbuckerami, w tym zestawieniu znajdziesz coś dla siebie. Każdy z tych instrumentów został starannie wybrany pod kątem jakości brzmienia, wygody gry i trwałości, abyś mógł cieszyć się doskonałym dźwiękiem przez wiele lat.

Fender Squier FSR Classic Vibe 60s Custom Esquire LRL Black

Fender Squier FSR Classic Vibe 60s Custom Esquire to gitara, która łączy w sobie klasyczny wygląd z doskonałym brzmieniem. Wyposażona w pojedynczy przetwornik single coil przy mostku i lite drewno laurel na podstrunnicy, ta gitara oferuje klarowny dźwięk i wysoki komfort gry. Instrument świetnie sprawdzi się w gatunkach takich jak rock, rockabilly czy country.

Vintage V100MRBK Icon Distressed Black Over Sunburst

Vintage V100MRBK Icon to gitara elektryczna, która zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale także doskonałym brzmieniem. Wyposażona w dwa przetworniki typu humbucker, ta gitara oferuje bogaty, pełny dźwięk, który doskonale sprawdzi się w różnych stylach gry, szczególnie w rocku, choć z powodzeniem może stanowić również ekwipunek miłośnika metalu.

Ibanez KIKOSP3TEB Transparent Emerald Burst Kiko Loureiro Signature

Ibanez KIKOSP3TEB to gitara elektryczna stworzona we współpracy z legendarnym gitarzystą Kiko Loureiro. Wyposażona w dwa przetworniki typu humbucker oraz jeden single coil w środkowej pozycji, ta gitara oferuje dynamiczny, agresywny dźwięk, który doskonale sprawdzi się w muzyce metalowej i rockowej. Dzięki układowi przetworników H-S-H gitara sprawdzi się także w lżejszych odmianach muzyki.

LTD SN-200HT CHMS Charcoal Metallic Satin

LTD SN-200HT to gitara elektryczna, która wyróżnia się nie tylko doskonałym brzmieniem, ale także solidną konstrukcją. Wyposażona w dwa przetworniki typu humbucker, ta gitara oferuje bogaty, pełny dźwięk. Na szczególną uwagę zasługuje również doskonale wyprofilowany gryf oraz niska akcja strun, które łącznie sprawiają, że model ten z pewnością docenią muzycy poszukujący wygodnej gitary do grania szybkich solówek.

Ibanez AS73GPBM Prussian Blue Metallic

Ibanez AS73GPBM to gitara elektryczna typu hollow body, wyposażona w dwa przetworniki typu humbucker. Instrumenty tego typu są potocznie nazywane gitarami jazzowymi, ale w praktyce bardzo często są używane do grania znacznie bardziej agresywnych odmian muzyki, na przykład w muzyce rockowej.

Fender Squier 40th Anniversary Stratocaster Vintage Edition MN Satin Sonic Blue

Fender Squier 40th Anniversary Stratocaster to wyjątkowa gitara elektryczna, która powstała z okazji czterdziestolecia istnienia legendarnej firmy Fender. Wyposażona w trzy przetworniki single-coil, ta gitara oferuje jasny, klarowny dźwięk i wysoki komfort gry. Za stosunkowo niewielką cenę otrzymujemy tu specyficzne, „szklankowe” brzmienie Stratocastera.

Fender Squier FSR Classic Vibe 60s Competition Mustang Lake Placid Blue

Fender Squier FSR Classic Vibe 60s Competition Mustang to gitara elektryczna będąca swego rodzaju hołdem dla gitar popularnych w latach ’60 XX wieku, kiedy w radioodbiornikach często gościł surf rock. Wyposażona w dwa przetworniki typu single-coil, ta gitara oferuje jasny, klarowny dźwięk, który doskonale sprawdzi się w różnych stylach gry, od jazzu, aż po muzykę rockową

Ibanez S-521 OFM Ocean Fade Metalic

Ibanez S-521 OFM to gitara elektryczna stworzona z myślą o miłośnikach metalu, ciężkich riffów i szybkich solówek. Wyposażona w dwa przetworniki typu humbucker, ta gitara oferuje bogaty, pełny dźwięk, który doskonale sprawdzi się w muzyce rockowej i metalowej. Na uwagę zasługuje tu bardzo wysoki komfort w trakcie gry, tak ważny podczas wykonywania trudnych technicznie pasaży.

Fender Squier FSR Classic Vibe 50s Telecaster Vintage Blonde

Fender Squier FSR Classic Vibe 50s Telecaster to gitara elektryczna stworzona, aby uczcić charakterystyczne brzmienie telecasterów konstruowanych w latach ’50 XX wieku. Wyposażona w dwa przetworniki typu single-coil, ta gitara oferuje klarowny, dynamiczny dźwięk, który zaskakuje swoją uniwersalnością. Coś dla siebie znajdą tu fani jazzu, bluesa, country, a nawet nieco ostrzejszej muzyki rockowej.

Ibanez AS73OLM

Ibanez AS73OLM to gitara elektryczna typu hollow body, która zaskakuje swoją uniwersalnością. Doskonale odnajduje się w muzyce jazzowej i bluesie, ale pożytek zrobią z niej również fani rocka, a nawet metalu. Wyposażona w dwa przetworniki typu humbucker, ta gitara oferuje ciepły, pełny dźwięk, który doskonale sprawdzi się w różnych stylach gry. Nie trzeba wspominać szczególnie o wykonaniu, bo to plasuje się na bardzo wysokim poziomie, co wpływa oczywiście na piękne aspekty wizualne, którymi cechuje się ten instrument.

↑ Do góry
Kup w sklepie Muzyczny.pl
Do góry