Crono RSB-8 Wheeler – testujemy mobilny zestaw nagłośnieniowy.

Zobacz Sprzęt nagłośnieniowy w sklepie Muzyczny.pl
Zobacz Systemy bezprzewodowe w sklepie Muzyczny.pl
Zobacz Zestawy głośnikowe w sklepie Muzyczny.pl

Przenośne zestawy nagłośnieniowe cieszą się rosnącą popularnością. Dzięki nowym technologiom takie urządzenia brzmią bardzo dobrze a niewielkie gabaryty i wbudowany akumulator pozwalają korzystać z urządzenia w dowolnym miejscu.

 

 

Crono RSB-8 Wheeler to jedno z najlepszych urządzeń tego typu na rynku i zdecydowanie najlepsze w swojej klasie cenowej. Trudno uwierzyć, że tak niewielki i lekki sprzęt może grac tak dobrze, a jednak. Crono w testach zostawia konkurencje daleko w tyle. Dzięki wydajnemu akumulatorowi Wheeler może pracować aż do 8 godzin.

Pasmo przenoszenia kolumny to 15Hz- 80kHz. Urządzenie posiada gniazdo USB, czytnik kart SD, interface bluetooth, wejście i wyjście RCA standardowe combo XLR/jack, drugie w postaci samego jacka oraz odbiornik podczerwieni pozwalając na sterowanie urządzeniem z pilota. Na pokładzie znajdziemy też prosty equalizer i na wyjściu kolumny i pełny interface do odtwarzania muzyki.

Crono RSB-8 Wheeler idealnie sprawdzi się jako sprzęt nagłośnieniowy dla ulicznych muzyków, do nagłośnienia małych eventów, nagłośnienie do przedszkola, szkół, oraz imprezy.

 

 

 

 

 

↑ Do góry
Kup w sklepie Muzyczny.pl
Do góry