Crono

Crono

Crono to producent sprzętu audio, który przebojem zdobywa rynek muzyczny. W ofercie firmy znajdują się głównie aktywne zestawy głośnikowe, mikrofony dynamiczne, pojemnościowe, do wokalu oraz instrumentalne, do zastosowań scenicznych i studyjnych. Ciekawym punktem oferty marki Crono są przenośne, systemy nagłośnieniowe, oferujące rozwiązania „wszystko w jednym”, które mogą okazać się idealnym rozwiązaniem w przypadku podróżujących muzyków, wokalistów i instrumentalistów.

Głównymi zaletami wszystkich produktów firmy Crono są bardzo dobra jakość, dźwięku, solidne wykonanie, niezawodność, funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu bardzo rozsądnych cen. Ważną cechą jest także niewielka waga, która spodoba się wszystkim, którzy szukają dobrych i mobilnych rozwiązań.

Oferta firmy skierowana jest do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Zestawy nagłośnieniowe świetnie sprawdza się do nagłośnienia sal prób, małych koncertów klubowych oraz większych imprez w salach koncertowych i plenerach. Kolumny aktywne Crono to także dobry wybór na szkolne apele, konferencje i eventy. Zestawy mobilne sprawdzą się świetnie jako sprzęt dla ulicznych muzyków oraz do odtwarzania muzyki. Mikrofony pojemnościowe oraz słuchawki to najlepszy wybór do homerecordingu i pracy w studiu nagraniowym.

Produkty firmy Crono