Sklep Muzyczny.pl

Witamy w Muzyczny.pl - największym w Polsce i najlepiej wyposażonym sklepie muzycznym z instrumentami, akcesoriami i sprzętem muzycznym, a także jednym z wiodących sprzedawców sprzętu muzycznego w Europie Środkowej.

Jesteśmy grupą muzyków, inżynierów dźwięku i miłośników muzyki, pasjonujących się całym sprzętem muzycznym i zawsze gotowych do pomocy. Każdego dnia wnosimy do pracy nasze niemal 30 letnie doświadczenie, oferując produkty, usługi i fachowe doradztwo, które pozwala naszym klientom dokonać właściwego wyboru. Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie, jest prosty i czytelny - jak najlepiej zaspokajać potrzeby Klientów i dostosować się do ich preferencji, stopnia wiedzy i zaawansowania, oferując szeroką gamę produktów w najlepszych cenach w połączeniu z rzetelnym doradztwem i własnym serwisem po sprzedaży. To właśnie dlatego oferta w Muzyczny.pl jest systematycznie poszerzana.

Sklep Muzyczny.pl

Jesteśmy skupieni na zapewnieniu doskonałej obsługi i staramy się, aby proces wyboru produktu i składania zamówienia był prosty i przyjemny. Zapewniamy status dostępności towarów w czasie rzeczywistym, darmową dostawę, śledzenie przesyłek i wygodny odbiór zamówienia. Ponadto oferujemy gwarancję door-to-door oraz własny serwis instrumentów muzycznych i sprzętu audio.

Aktualnie znajdą Państwo u nas całą gamę gitar, instrumentów klawiszowych, smyczkowych, dętych i perkusyjnych. Dzięki stałej współpracy i dobrym kontaktom handlowym z dystrybutorami i producentami, możemy pochwalić się jednym z najlepiej rozwiniętych działów gitarowych w Europie. Mamy znakomity wybór gitar klasycznych, akustycznych, basowych i gitar elektrycznych oraz wzmacniaczy, efektów i akcesoriów.

Współpracujemy z producentami wiodących marek takich jak Fender, Gibson, Ibanez, Yamaha, Marshall, Boss, Electro-Harmonix i wielu innych. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom muzyków o różnych preferencjach. Obok tradycyjnych i najbardziej popularnych instrumentów, takich jak Stratocaster, Telecaster czy Les Paul, posiadamy także gitary niszowe i trudniej dostępne, jak Fender Jaguar, Gibson Firebird oraz instrumenty marki Duesenberg i Gretsch. Wyszukujemy zarówno najlepsze hiszpańskie gitary klasyczne o wyrafinowanym brzmieniu jak i tradycyjne ukulele, które w ostatnich latach przeżywają eksplozję popularności.

Obok tych najdroższych, profesjonalnych instrumentów znajdą Państwo u nas gitary dla początkujących, uczących się oraz dla dzieci. Przywiązujemy dużą wagę do edukacji muzycznej, a wielu profesjonalnych nauczycieli gry poleca nasz sklep i nasze produkty.

Jednak Muzyczny.pl to nie tylko instrumenty, to także ogromy wybór profesjonalnego i amatorskiego sprzętu audio, niezbędnego do obsługi koncertów i pracy w studiu nagraniowym. Działy audio i studio oferują najszerszy w Polsce wybór mikserów, mikrofonów, słuchawek, rejestratorów oraz systemów nagłośnieniowych. Muzycy i realizatorzy dźwięku znajdą u nas profesjonalne oprogramowanie, bez którego współczesne studia nagrań nie mają możliwości funkcjonowania.Nie zamykamy się oczywiście na tematy związane wyłącznie z dźwiękiem, co zaowocowało stworzeniem szerokiej oferty efektów świetlnych, scenicznych i dyskotekowych. Współczesny Dee Jay znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje do swojej pracy. Instrumenty muzyczne są naszą pasją, a nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół doradców z pewnością pomoże każdemu w wyborze odpowiedniego sprzętu dla siebie.

Mamy nadzieję, że zakupy na naszej stronie będą przyjemnością i chcielibyśmy usłyszeć opinię o tym, jak możemy się poprawić. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem opinie@muzyczny.pl


Sklep Muzyczny.pl
Sklep muzyczny
Dział gitarowy w Muzyczny.pl
Dział gitarowy w Muzyczny.pl
Dział gitarowy w Muzyczny.pl
Gitary w Muzyczny.pl
Dział nagłośnienia w Muzyczny.pl
Dział perkusyjny w naszym sklepie
Gitary w Muzyczny.pl
Dział klawiszowy w Muzyczny.pl
Instrumenty perkusyjne w Muzyczny.pl
Perkusje w Muzyczny.pl
Dział studio w Muzyczny.pl
Gitary w sklepie Muzyczny.pl
Kable gitarowe w Muzyczny.pl
Gitary w sklepie Muzyczny.pl
Gitary w sklepie Muzyczny.pl
Nagłosnienie w Muzyczny.pl
Instrumenty perkusyjne
Fortepiany w Muzyczny.pl
Skrzypce w Muzyczny.pl
Instrumenty perkusyjne
Perkusjonalia
Pianina i fortepiany w Muzyczny.pl