e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Szybka i sprawna realizacja zamówienia. "

Sklep muzyczny.pl

    Witamy w Muzyczny.pl - największym i najlepiej wyposażonym sklepie muzycznym z instrumentami, akcesoriami i sprzętem muzycznym w Polsce, a także jednym z wiodących sprzedawców sprzętu muzycznego w Europie Środkowej.

    Jesteśmy grupą muzyków, inżynierów dźwięku i miłośników muzyki, pasjonujących się całym sprzętem muzycznym i zawsze gotowych do pomocy. Wnosimy nasze niemal 30 letnie doświadczenie do pracy każdego dnia, oferując produkty, usługi i fachowe doradztwo, które pozwala naszym klientom dokonać właściwego wyboru. Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie, jest prosty i czytelny - jak najlepiej zaspokajać potrzeby klientów i dostosować się do ich preferencji, stopnia wiedzy i zaawansowania, oferując szeroką gamę produktów w najlepszych cenach w połączeniu z rzetelnym doradztwem i własnym serwisem po sprzedaży. To właśnie dlatego oferta w Muzyczny.pl jest systematycznie poszerzana.

Jesteśmy skupieni na zapewnieniu doskonałej obsługi i staramy się, aby proces wyboru produktu i składania zamówienia był prosty i przyjemny. Zapewniamy status dostępności towarów w czasie rzeczywistym, darmową dostawę, śledzenie przesyłek i wygodny odbiór zamówienia. Ponadto oferujemy gwarancję door-to-door oraz własny serwis instrumentów muzycznych i sprzętu audio.

Aktualnie znajdą Państwo u nas całą gamę gitar, instrumentów klawiszowych, smyczkowych, dętych i perkusyjnych. Dzięki stałej współpracy i dobrym kontaktom handlowym z dystrybutorami i producentami, możemy pochwalić się jednym z najlepiej rozwiniętych działów gitarowych w Europie. Znajdą u nas Państwo znakomity wybór gitar klasycznych, akustycznych, basowych i gitar elektrycznych oraz wzmacniaczy, efektów i akcesoriów.

Współpracujemy z producentami wiodących marek takich jak Fender, Gibson, Ibanez, Yamaha, Marshall, Boss, Electro-Harmonix i wielu innych. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom muzyków o różnych preferencjach. Obok tradycyjnych i najbardziej popularnych instrumentów, takich jak Stratocaster, Telecaster czy Les Paul, posiadamy także gitary niszowe i trudniej dostępne, jak Fender Jaguar, Gibson Firebird oraz instrumenty marki Duesenberg i Gretsch. Wyszukujemy najlepsze, hiszpańskie gitary klasyczne o wyrafinowanym brzmieniu, jak i tradycyjne ukulele, które w ostatnich latach przeżywają eksplozję popularności.

Obok tych najdroższych, profesjonalnych instrumentów znajdą Państwo u nas gitary dla początkujących, uczących się oraz dla dzieci. Przywiązujemy dużą wagę do edukacji muzycznej, a wielu profesjonalnych nauczycieli gry poleca nasz sklep i nasze produkty.

Jednak muzyczny.pl to nie tylko instrumenty, to także ogromy wybór profesjonalnego i amatorskiego sprzętu audio, niezbędnego do obsługi koncertów i pracy w studiu nagraniowym. Działy audio i studio oferują najszerszy w Polsce wybór mikserów, mikrofonów, słuchawek, rejestratorów oraz systemów nagłośnieniowych. Muzycy i realizatorzy dźwięku znajdą u nas profesjonalne oprogramowanie, bez którego współczesne studia nagrań nie mają możliwości funkcjonowania.

Nie zamykamy się oczywiście na tematy związane wyłącznie z dźwiękiem, co zaowocowało stworzeniem szerokiej oferty efektów świetlnych, scenicznych i dyskotekowych. Współczesny Dee Jay znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje do swojej pracy. Instrumenty muzyczne są naszą pasją, a nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół doradców z pewnością pomoże każdemu w wyborze odpowiedniego sprzętu dla siebie.

Mamy nadzieję, że zakupy na naszej stronie będą przyjemnością i chcielibyśmy usłyszeć opinię o tym, jak możemy się poprawić. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem opinie@muzyczny.pl.


Sklep MUZYCZNY.PL


Dział nagłośnieniowy

Sklep MUZYCZNY.PL


Dział akordeonów

Sklep MUZYCZNY.PL


Dział perkusyjny

Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Dział gitarowy

Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Dział smyczkowy

Sklep MUZYCZNY.PL


Dział klawiszowy

Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Sklep MUZYCZNY.PL


Magazyn muzyczny.pl

Magazyn MUZYCZNY.PL


Magazyn MUZYCZNY.PL


Serwis muzyczny.pl

Serwis MUZYCZNY.PL


Serwis MUZYCZNY.PL

Promocje instrumentów i sprzętu muzycznego