Serwis (części serwisowe)

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Serwis (części serwisowe)

Wybrani producenci w grupie Serwis (części serwisowe)

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Behringer

  Behringer, to niemiecka firma założona przez Uli Behringera. Od 15 lat na rynku światowym, systematycznie rozszerza swój asortyment. Behringer oferuje ogromną ilość efektów gitarowych, cyfrowych procesorów dźwięku, nagłośnienia, wzmacniaczy oraz (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Crono

  Crono to producent sprzętu audio, który przebojem zdobywa rynek muzyczny. W ofercie firmy znajdują się głównie aktywne zestawy głośnikowe, mikrofony dynamiczne, pojemnościowe, do wokalu oraz instrumentalne, do zastosowań scenicznych i studyjnych. (...)


 • Eminence

  W 1966 r. Bob Gault założył firmę, która miała stać się największą na świecie firmą produkującą głośniki po pracy jako inżynier w Magnavox i CTS (Chicago Telephone Supply). Jak na ironię, Gault zaczął Eminence, mając nadzieję na utrzymanie trzech (...)


 • Encitech

  Encitech jest szwedzką firmą specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu różnorodnych złączy: począwszy od standardowych wtyków D-Sub, na trwałych rozwiązaniach dla przemysłu skończywszy. Są to przede wszystkim złącza oraz zaślepki do (...)


 • FBT

  Od 1963 roku FBT projektuje i produkuje wysoce profesjonalne produkty audio w celu poprawy jakości dźwięku, dzięki czemu jest czysty, harmonijny i melodyjny, dzięki czemu muzyka uderza w serca i dusze słuchaczy. FBT jest obecnie wiodącą branżą na (...)


 • Gravity

  Design i jakość idą tu ręka w rękę. Każdy, kto regularnie używa na scenie lub w studiu statywów do mikrofonów, głośników, świateł, instrumentów itp. wie, czym wyróżnia się dobry statyw – stabilnością, wytrzymałością, długowiecznością, (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • Kawai

  Muzyka, najwyższa ze sztuk pięknych, jest dźwiękiem duszy. Muzyka pochodzi z głębi nas i wzbudza emocje. Uniwersalny język muzyki jest wspólny dla wszystkich ludzi. Muzyka przekracza wieki i komunikuje się z sercem. Zdajemy sobie sprawę, że dobry (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Monacor

  Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)


  Serwis (części serwisowe) w naszym sklepie muzycznym

  W naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment części i akcesoriów pozwalających przedłużyć życie i przywrócić dawną świetność wielu instrumentom muzycznym oraz sprzętowi audio. W asortymencie znajdują się elementy mechaniczne i elektroniczne, obudowy, pokrętła, suwaki, guziki, klawisze, części do instrumentów dętych i gitar, głośniki, oraz nietypowe śruby i klucze, a także paski do napędu gramofonów i odtwarzaczy CD.
  Gumki do klawiatur to rozwiązanie najczęstszych problemów, jakie trapią wyeksploatowane klawiatury syntezatorów i keyboardów. Źle odchodzące klawisze, awaria dynamiki w klawiaturze, czy brak dźwięku, to często wina zużytych gumek kontaktowych.

  Elementy perkusyjne są warte wyróżnienia – często transportowana i dość brutalnie traktowana perkusja często ulega uszkodzeniom, w naszym sklepie znajdą Państwo obręcze, holdery i mocowania, czyli części często ulegające uszkodzeniu.

  Wśród części do instrumentów dętych, znajdą Państwo specjalistyczne części do instrumentów Yamaha.
  Wśród części i podzespołów elektronicznych, znajduje się duży wybór kondensatorów, tranzystorów, cewek, kości, układów scalonych, modułów, płyt głównych, modułów zasilających, wyświetlaczy, potencjometrów, limit stoperów i końcówek mocy do syntezatorów, keyboardów i wzmacniaczy.

  Ciekawostka – od pewnego czasu coraz częściej mówi się o zjawisku programowania trwałości i modułowej konstrukcji różnych produktów, w tym samochodów i nieprodukowaniu części zamiennych, celem zmuszenia konsumentów do kupowania nowych produktów, zamiast do naprawiania starych. Na szczęście tej tendencji opiera się rynek instrumentów muzycznych, nawet tych elektronicznych. Być może część produktów ma umyślnie ograniczoną trwałość, jednak instrumenty ciągle dają się rozebrać do ostatniej śrubki, a części zamienne są dostępne i wymienialne, a w odróżnieniu od innych produktów, to właśnie instrumenty elektroniczne są najłatwiejsze w naprawie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl