e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"To nie były moje pierwsze zakupy w tym Sklepie, ale te były kluczowe. Nagłośnienie. Od pierwszego telefonu po zamknięcie klapy bagażnika - pełna profeska. Wiem, że kolejne zakupy podobnego typu będę robił właśnie tu. Podziękowania należą się sprzedawcy - pan Marcin Zdziabek poprowadził mnie niemal za rękę. Dziękuję i do zobaczenia. "

Podnóżki, podgitarniki

Poradniki w grupie Podnóżki, podgitarniki

Wybrani producenci w grupie Podnóżki, podgitarniki

Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)

Adam Hall - lista produktów

Fzone jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm, która oferuje niedrogie ale dobre jakościowo akcesoria dla muzyków. Początkowo producent skupiał się głównie na drobnym sprzęcie elektronicznym dla gitarzystów, oferując popularne na (...)

Fzone - lista produktów

Gewa od momentu utworzenia w roku 1925 przez Georg Walther w Adorf zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“ stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis, jak i ciągłą orientację na (...)

Gewa - lista produktów

Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)

Stagg - lista produktów