e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Bardzo cieszę się, że przypadkowo trafiłam do Państwa sklepu.
Moje doświadczenie :
Poziom obsługi rewelacyjnie (!) dobry - klarowny, kulturalny i natychmiastowy kontakt z klientem, konkretna osoba ″przypisana″ do obsługi zamówienia, szybka realizacja zamówienia - stanowi ogromny plus!
Dodam jeszcze, że strona muzyczny.pl - jest przejrzysta, pomyślana i stworzona w sposób sprzyjający klientowi, niemalże intuicyjny - co ułatwia robienie zakupów i szybkie znalezienie ( więcej... )"

Struny do skrzypiec

Poradniki w grupie Struny do skrzypiec

Wybrani producenci w grupie Struny do skrzypiec

D′Addario jest producentem strun do instrumentów muzycznych, głównie do gitar. Siedziba firmy mieści się w Farmingdale, na wyspie Long Island koło Nowego Jorku. D′Addario to jeden z największych producentów strun na świecie, nie tylko (...)

D'Addario - lista produktów

Galli to włoska marka o wieloletniej tradycji w produkcji dobrej jakości strun gitarowych w przystępnej cenie. (...)

Galli - lista produktów

Pirastro to niemiecka firma o ponad 200 letniej tradycji, która specjalizuje się w produkcji doskonałych strun do instrumentów akustycznych. Obecnie Pirastro dysponuje super nowoczesną technologią i sterowaną przy pomocy komputerów linią (...)

Pirastro - lista produktów

Początki firmy Presto sięgają 1934r, kiedy to Franciszek Juszczak, mieszkaniec Łodzi rozpoczął produkcję osprzętu do kontrabasów i smyczków. Pracował z nim syn Bronisław. Bronisław Juszczak przed wojną został wcielony do Marynarki Wojennej i wraz z (...)

Presto - lista produktów

Firma Thomastik-Infeld powstała w 1919 roku w Wiedniu. Jej założycielami byli inżynier Franz Thomastik oraz lutnik Otto Infeld. Głównym celem przedsiębiorstwa było wprowadzenie na rynek jak najlepszych jakościowo strun do instrumentów smyczkowych, (...)

Thomastik - lista produktów