Przetworniki, mikrofony

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Przetworniki, mikrofony

Wybrani producenci w grupie Przetworniki, mikrofony

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Countryman

  Ponad trzydzieści pięć lat temu Carl Countryman zaczął wytwarzać niestandardowy sprzęt dla zespołów i wykonawców koncertowych. Dziś nasza firma rodzinna jest wiodącym w branży producentem legendarnych bezpośrednich skrzynek i ultraminiaturowych (...)


 • Fishman

  Fishman Transducers Inc. istnieje na rynku od1981r, właścicielem jest Larry Fishman. Siedziba firmy znajduje się w Andover (USA), oficjalna niemiecka siedziba firmy znajduje się w Ibbenbüren. Fishman oferuje najnowsze techniczne rozwiązania dla (...)


 • Shadow

  Shadow Electronics został założony w 1971 roku w Erlangen w Niemczech przez Joe Marinica, który nadal jest właścicielem i operatorem firmy. Pierwotna koncepcja polegała na tworzeniu solidnych gitar i przetworników, ale ostatecznie Joe postanowił (...)


  Przetworniki, mikrofony w naszym sklepie muzycznym

  Na ostatnim koncercie nie było słychać jak grasz? Nie pozwól na to nigdy więcej – zaopatrz się u nas i zaskocz akustyka! Posiadamy duży wybór przystawek piezoelekrtycznych do instrumentów smyczkowych. Pickupy bardzo proste oraz wyższe modele z regulacją tonu i głośności, montowane pod nóżkami podstawka lub przyklejane na pudło rezonansowe. Posiadamy również bogatą ofertę mikrofonów dedykowanych do instrumentów smyczkowych.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl