Sposoby płatności

W sklepie zamawiający ma możliwość wyboru kliku sposobów płatności za zamówienie.

Masterpass W imieniu firmy M. Ostrowski Sp. J. obsługą płatności Masterpass zajmuje się firma eCard S.A. z siedzibą w Gdańsku, która występuje jako pobierający opłatę (np. rejestrze transakcji).
Sofort Banking W naszym imieniu obsługą płatności Sofort zajmuje się firma SOFORT GmbH Fußbergstraße 1, 82131 Gauting. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
PayU
Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayU S.A., która występuje jako pobierający opłatę (np. rejestrze transakcji dokonanych przelewem).

Kanały płatności obsługiwane przez PayU:

* e-przelewy - BLIK, BZWBK - Przelew24, Credit Agricole, Eurobank, mTransfer - mBank, Paylink Idea - IdeaBank, Pekao24Przelew - Bank Pekao, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z BNP Paribas, Płacę z Getin Bank, Płacę z Inteligo, Płacę z Noble Bank, Płacę z Orange, Płacę z PBS, Płacę z T-mobile Usługi Bankowe, Płać z BOŚ, Płać z ING, Płać z iPKO, Przelew z Citi Handlowego, Przelew z Deutsche Banku, Przelew z Millennium.

eCard


VISA
MasterCard
Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma eCard S.A., która występuje jako pobierający opłatę (np. rejestrze transakcji dokonanych kartą).

Kanały płatności obsługiwane przez eCard:

* karta płatnicza - karty VISA, MasterCard, MasterPass.

* e-przelewy - Banki Spółdzielcze z Grupy SGB i BPS, ePrzelew z Volkswagen Bank, e-transfer Pocztowy24, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Pekao24 Przelew, Płacę z Citi Handlowy, Płacę z IKO, Płacę z Plus Bank, Płatność z mPay, Przelew z BPH, SkyCash - platforma płatności mobilnych.

Przelew Bankowy Przelew bankowy mBank - płacisz po złożeniu zamówienia. Numer konta przyślemy Ci w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia.
Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (czas zaksięgowania środków to średnio 24 godzin). O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Numer konta bankowego:
43 1140 2004 0000 3402 3569 0284

Odbiorca:
M.Ostrowski Sp. J.
al. Armii Krajowej 5
50-541 Wrocław

Pobranie Pobranie gótówki przy odbiorze przesyłki.
Gotówka Zapłata gotówką w siedzibie sklepu. Opcja dostępna przy odbiorze własnym towaru.
Aliar Bank - Raty Online W imieniu firmy M. Ostrowski Sp. J. obsługą kredytów ratalnych Aliar Bank - Raty Online zajmuje się firma eCard S.A. z siedzibą w Gdańsku. Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: raty.aliorbank.pl.
Kredyt Ratalny Lukas Obsługą kredytów ratalnych zajmuje się firma Credit Agricole Bank Polska. Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.credit-agricole.pl. Informacje jak kupować na raty znajdziesz tutaj....
e-Raty Santander Consumer Bank Obsługą kredytów ratalnych zajmuje się firma Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.eraty.pl. Informacje jak kupować na raty znajdziesz tutaj....
PayU Raty Obsługą kredytów ratalnych zajmuje się firma PayU S.A. Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.payu.pl. Informacje jak kupować na raty znajdziesz tutaj....