Sposoby płatności

Kupujący ma możliwość wyboru spośród kilku sposobów płatności za zamówienie.


PayU

Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayU S.A., która występuje jako pobierający opłatę (np. w rejestrze transakcji dokonanych przelewem).

Kanały płatności obsługiwane przez PayU S.A.:

 • karty płatnicze / kredytowe VISA
 • karty płatnicze / kredytowe MasterCard
 • Blik
 • e-przelewy - Credit Agricole, mTransfer - mBank, Paylink Idea - IdeaBank, Pekao24Przelew - Bank Pekao, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z BNP Paribas, Płacę z Getin Bank, Płacę z Inteligo, Płacę z Noble Bank, Płacę z Orange, Płacę z PBS, Płacę z T-mobile Usługi Bankowe, Płać z BOŚ, Płać z ING, Płać z iPKO, Przelew z Citi Handlowego, Przelew z Deutsche Banku, Przelew z Millennium.

Przelewy24

Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayPro S.A., która występuje jako pobierający opłatę (np. w rejestrze transakcji dokonanych przelewem).

Kanały płatności obsługiwane przez PayPro S.A.:

 • karty płatnicze / kredytowe VISA
 • karty płatnicze / kredytowe MasterCard
 • e-przelewy

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

eCard

Obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma eCard S.A., która występuje jako pobierający opłatę (np. w rejestrze transakcji dokonanych przelewem).

Kanały płatności obsługiwane przez eCard S.A.:

 • karty płatnicze / kredytowe VISA
 • karty płatnicze / kredytowe MasterCard
 • e-przelewy - Banki Spółdzielcze z Grupy SGB i BPS, ePrzelew z Volkswagen Bank, e-transfer Pocztowy24, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Pekao24 Przelew, Płacę z Citi Handlowy, Płacę z IKO, Płacę z Plus Bank, Płatność z mPay, Przelew z BPH, SkyCash - platforma płatności mobilnych.

Przelew Bankowy

Przelew bankowy mBank - płacisz po złożeniu zamówienia. Numer konta przyślemy Ci w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia.
Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (czas zaksięgowania środków to średnio 24 godziny).

Numer konta bankowego:
43 1140 2004 0000 3402 3569 0284

Odbiorca:
M.Ostrowski Sp. J.
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie

Pobranie

Pobranie gótówki przy odbiorze przesyłki.

Raty

Kredyt ratalny. Dostępne rodzaje:

 • Raty Credit Agricole - obsługą kredytów ratalnych zajmuje się firma Credit Agricole Bank Polska. Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.credit-agricole.pl. Informacje jak kupować na raty znajdziesz tutaj.

 • eRaty - Santander Consumer Bank. - szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.eraty.pl. Informacje jak kupować na raty znajdziesz tutaj.

 • Raty z PayU - obsługą kredytów ratalnych zajmuje się firma PayU S.A. Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.payu.pl. Informacje jak kupować na raty znajdziesz tutaj.

Gotówka

Płatność gotówką w siedzibie sklepu. Opcja dostępna przy odbiorze własnym towaru.

Masterpass

W imieniu firmy M. Ostrowski Sp. J. obsługą płatności Masterpass zajmuje się firma eCard S.A. z siedzibą w Gdańsku, która występuje jako pobierający opłatę (np. w rejestrze transakcji).