Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Poradniki dla muzyków w grupie Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Lampy sceniczne

Lampy sceniczne

Oświetlenie sceniczne, obok nagłośnienia, zajmuje najważniejsze miejsce, bowiem od jego jakości i ustawienia zależy cały nastrój danego wydarzenia czy imprezy. Dlatego też, w ten rodzaj oświetlenia scenicznego powinna być wyposażona każda scena teatralna oraz ta, na której odbywają się różnego (...)


Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Kula lustrzana, kula dyskotekowa - symbol klubów i dyskotek

Kula lustrzana, kula dyskotekowa - symbol klubów i dyskotek

 Z pewnością należą do tych pierwszoplanowych atrybutów dyskotek i klubów tanecznych. W latach 80 ubiegłego wieku, to właśnie one obok żarówkowych kolorofonów i wytwornic dymu stanowiły podstawę wyposażenia każdego liczącego się lokalu w mieście. Dzisiaj dołączyły do tego grona lasery, (...)


Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Dobre przygotowanie koncertu

Dobre przygotowanie koncertu

Organizacja koncertu, festynu czy innej imprezy plenerowej wymaga ogromnegonakładu pracy i nie ogranicza się jedynie do zaproszenia artystów i rozwieszania plakatów z informacją o wydarzeniu. Na barkach organizatora spoczywa ogromna odpowiedzialność a podstawowym priorytetem zawsze powinno być (...)


Oświetlenie, efekty dyskotekowe, Konstrukcje sceniczne

Ruchoma głowa czy skaner?

Ruchoma głowa czy skaner?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród początkujących oświetleniowców.Oba urządzenia są standardem w kwestii stosowanego profesjonalnie oświetlenia. Trzeba jednak przyznać, że obecnie w pewnej części skanery są wypierane przez ultra małe głowice, zatem co wybrać?Zalety i wady (...)


Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Jaką wytwornicę dymu kupić?

Jaką wytwornicę dymu kupić?

Przeglądając oferty sklepowe czy też portale aukcyjne w poszukiwaniu wytwornicy dymu można zauważyć, że poza konkretnymi parametrami pracy mamy też do wyboru typ wytwarzanej mgły. Klasyczna, ciężkiego dymu, a może hazer? Na jaki zatem się zdecydować? Który sprawdzi się najlepiej w określonym (...)


Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Co, oprócz sprzętu grającego, warto jeszcze mieć na imprezie?

Co, oprócz sprzętu grającego, warto jeszcze mieć na imprezie?

Prawie każdy z nas chociaż raz w życiu był na dyskotece w klubie. Co sprawia, że mówimy po takiej imprezie, że było fajnie, super itd. Przede wszystkim na pierwszy plan idzie muzyka, bo to ona jest najważniejsza i to od niej zależy czy dana impreza jest udana czy nie. Oczywiście dobre towarzystwo (...)


Dee Jay, Oświetlenie, efekty dyskotekowe


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Oświetlenie, efekty dyskotekowe

Wybrani producenci w grupie Oświetlenie, efekty dyskotekowe

 • Accu Cable

  Marka Accu Cable jest częścią koncernu American DJ, a jej oferta obejmuje głównie przewody instrumentalne, kable do szeroko pojmowanych zastosowań akustycznych oraz złącza i przejściówki. Bardzo dobra jakość i przystępne ceny, to podstawowe atuty (...)


 • Accu Case

  Marka Accu Case należy do grupy koncernu ADJ. Firma American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim (...)


 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Art

  ART to firma, którą tworzą muzycy, inżynierowie i entuzjaści nagrań, wprowadziła serię innowacyjnych produktów audio zaprojektowanych z myślą o potrzebach muzyków. Produkty ART zyskały lojalność klientów na całym świecie, są niezbędne w klubach (...)


 • Barczak Cases

  Barczak Cases to polski producent profesjonalnych skrzyń transportowych, pedalboardów, futerałów i case′ów instrumentalnych. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności postawiła na wysoką jakość wykonania. Dzięki ciągłemu (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Cordial

  Niemiecka firma Cordial jest obecna na Polskim rynku od 1996 roku. Ze względu na rozsądne ceny oraz profesjonalną jakość produktów, kable firmy Cordial stanowią silną konkurencję dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Cordial to nie tylko (...)


 • DAP Audio

  DAP Audio to holenderska marka stworzona dla DJ-ów, muzyków i specjalistów od dźwięku. DAP Audio posiada w swojej ofercie m.in.: profesjonalny sprzęt dla DJ-ów – skrzynie transportowe, miksery oraz odtwarzacze, nagłośnienie, słuchawki (...)


 • DuraTruss

  Produkty DuraTruss są wykonane z metalu, ale są zbudowane na zaufaniu - zaufaniu, jakim nasi klienci obdarzyli firmę, dostarczając im systemy kratownic, wież, modułów estradowych, materiałów montażowych i akcesoriów do wszystkich swoich instalacji, (...)


 • Elation

  Elation Lighting Inc. to prywatna korporacja założona w 1992 roku z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Wszystkie produkty są opracowywane i konstruowane w USA, a biura sprzedaży i wsparcia znajdują się w USA, Meksyku i Europie, a ich dystrybucja (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


  Oświetlenie, efekty dyskotekowe w naszym sklepie muzycznym

  Kluby muzyczne od zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością, a niektóre z nich pękają w szwach zwłaszcza w okresie weekendu. Dobry klub muzyczny powinien oferować nie tylko dobrą muzykę w wysokiej jakości, ale także różnorodne efekty świetle. Nie jest łatwo dobrać efekty świetlne w taki sposób aby nie przesadzić, ponieważ wybór tego typu urządzeń jest bardzo duży i można zdecydować się na proste lampy, stroboskopy, lasery, ruchome reflektory oraz wiele innych. Dobrze dobrane efekty świetlne dopełniają się wzajemnie z muzyką i to właśnie dlatego kluby muzyczne cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ o ile we własnym domu możemy w spokoju posłuchać muzyki, to nie uświadczymy tak wielu efektów dyskotekowych dopóki sami ich sobie nie zamontujemy.

  GRA ŚWIATEŁ
  %%LINK%1445%% bardzo różnią się od siebie z zależności od tego jakie urządzenie wybierzemy. Do najprostszych konstrukcji nalezą zwykłe lampy, jednak nawet one potrafią zrobić duże wrażenie. Podstawowe lampy mogą rzucać różne rodzaje światła, od prostego oświetlenia, przez światło skupione na konkretnym miejscu, światła różnokolorowe w zależności od tego czy wybierzemy filtr, a także światła ruchome, które w bardziej zaawansowanych konstrukcjach mogą tworzyć wzory. Do wyboru mamy także lampy stroboskopowe, które świecą przerywanym światłem. Tampy tego typu również mogą oferować różne kolory oświetlenia, a także mogą świecić w rytm muzyki, co tworzy bardzo imponujący efekt. Warto wspomnieć także o bardziej zaawansowanych reflektorach, które mogą oferować kilka możliwości. Reflektory tego typu mogą skupiać światło lub świecić światłem rozproszonym, zmieniać kolory, obracać się, a także tworzyć różnorodne wzory świetlne. Takie reflektory typu mogą być sterowane za pomocą pilota, dzięki czemu bardzo szybko będziemy mogli zmienić nie tylko kolor lub jasność samych lamp, ale także kierunek w którym świeci światło. Bardziej zaawansowane modele można dodatkowo zaprogramować i dostosować do muzyki, tak aby tworzyły pokazy świetlne, które będą dostosowane to klimatu aktualnie granych utworów. Bardzo chętnie wybieranym urządzeniem do tworzenia efektów świetlnych jest także laser, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Wiązki lasera mogą być w całości widoczne, więc będziemy mogli zauważyć całą długość wiązki światła. Lasery mogą różnić się kolorem, a sama konstrukcja może pozwalać na wypuszczanie większej ilości wiązek światła. Głowice mogą być ruchome, więc lasery mogą tworzyć zwory na ścianach lub parkiecie. Poza efektami świetlnymi dostępne są także różnorodne akcesoria oraz urządzenia, które tworzą doskonałe efekty wizualne, zwłaszcza jeśli są połączone z urządzeniami świetlnymi takimi jak reflektory czy lasery.

  DODATKOWY SPRZĘT
  Chyba każdy słyszał lub widział ruchome kule podwieszane pod sufitem, które odbijają od siebie światło, tworząc wspaniały efekt. Jeżeli chcemy by efekt był jeszcze lepszy, warto zamontować obracające się kule i rzucić na nie odpowiednie światło. Innym przykładem urządzenia tworzącego imponujący efekt jest wytwornica dymu. Dym jest zupełnie nieszkodliwy dla zdrowia, a jego gęstość zależy od wybranego przez nas płynu. Jeśli chcemy by efekt był bardziej spektakularny, możemy przepuścić przez dym wiązki laserów.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl