Efekty ruchome i głowice

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Efekty ruchome i głowice

Wybrani producenci w grupie Efekty ruchome i głowice

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


  Efekty ruchome i głowice w naszym sklepie muzycznym

  Muzyki możemy słuchać wszędzie, zarówno w drodze do pracy jak i relaksując się w domowym zaciszu. Mimo to co weekend wiele osób decyduje się iść do klubu muzycznego, gdzie głośna muzyka przepełnia sale na których bawią się ludzie. Dlaczego kluby muzyczne są tak popularne? Można wymienić sam fakt, że jest w nich sporo osób, więc można nawiązać nowe znajomości lub po prostu rozerwać się z przyjaciółmi, jednak jednym z powodów jest także bez wątpienia fakt, że , że kluby tego typu oferują nie tylko wysoką jakość odtwarzanej muzyki, ale także wspaniałe wrażenia z efektów świetlnych. Gra świateł może być zapewniona dzięki różnorodnym urządzeniom, a do jednych z najważniejszych nalezą niewątpliwie reflektory oparte o ruchome głowice.

  GRA ŚWIATEŁ
  Wybierając %%LINK%1448%% powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj światła jakie są one w stanie wygenerować. Już tańsze głowice pozwalają na zakres ruchu zarówno w pionie jak i poziomie, dzięki czemu mogą rzucać światło na ściany, parkiet lub sufit, w zależności od tego gdzie je zamontujemy. Reflektory mogą znacznie różnić się od siebie. Możemy zdecydować się na wybór zwykłych reflektorów opartych o lampy dające białe światło. Wówczas mogą one służyć jako ciekawy element głównego oświetlenia, lecz możemy użyć ich także do oświetlenia konkretnych elementów, na przykład sceny. Do zwykłych reflektorów można zwykle użyć także filtrów zmieniających kolor światła, dzięki czemu lepiej będzie można dostosować barwę światła do atmosfery aktualnie granej muzyki. Inne reflektory natomiast są w stanie rzucać światło o różnych kształtach. Wówczas możemy użyć filtrów ze wzorami, które mogą być także łączone z filtrami kolorów. W ten sposób będziemy mieli do dyspozycji bardzo ciekawe efekty świetlne w postaci poruszających się kolorowych wzorów. Ruchome reflektory mogą oferować także efekt stroboskopowy polegający na rytmicznym włączaniu i wyłączaniu lamp. Wyłączanie może być nagłe lub płynne, w zależności od preferowanych ustawień. Ruchome głowice nie ograniczają się jedynie do reflektorów, ale także do kręcących się kul, podobnych do lustrzanych kul podwieszanych pod sufitem. Różnica polega jednak na tym, że o ile lustrzane kule odbijają światło rzucone wcześniej przez konkretne urządzenie, tak kule mechaniczne wyposażone są we własne lampy rzucające własne światło. Kule tego typu posiadają lampy umieszone pod różnymi kątami, więc nawet jeśli podwiesimy tego typu urządzenie pod sufitem, wiązki światła będą widoczne zarówno na parkiecie jak i na ścianach. Co więcej, kule tego typu mogą być sterowane za pomocą pilota, więc w każdej chwili możemy zmienić prędkość obracania się głowicy oraz wiele innych ustawień.

  PLANOWANIE I MONTAŻ
  Choć reflektory i głowice oferują często spektakularne efekty świetlne, to wiele zależy od tego w jakich miejscach je zamontujemy. Jeśli parkiet jest niewielki, niewiele będzie też na nim widać, więc w takiej sytuacji efekty świetlne mogą być lepiej widoczne na ścianach lub suficie. Sprzęty można ze sobą łączyć, jednak nie wszystkie połączenia będą do siebie pasować. Niektóre reflektory rzucające ten sam rodzaj światła mogą sprawiać, że światło jednego urządzenia będzie zasłaniane przez światło drugiego. Dobrym połączeniem może być natomiast reflektor z laserem, ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z dwoma różnymi rodzajami światła.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl