Sterowniki

Najczęściej kupowane produkty w grupie Sterowniki

Wybrani producenci w grupie Sterowniki

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Showtec

  ShowTec (Highlite International) znajduje się w południowej Holandii. Spółka jest jednym z wiodących europejskich dostawców efaktów dyskotekowych Highlite oferuje cztery marki: DAP Audio, Showtec, DMT (holenderski Media Tools) i Artecta., DAP Audio (...)


  Pokaż wszystkie produkty w podgrupach

  Sterowniki w naszym sklepie muzycznym

  Oferujemy wiele modeli sterowników do sprzętu oświetleniowego. W naszej ofercie znajdują się sterowniki do urządzeń kontrolowanych poprzez DMX, splitery DMX, dimmery do świateł z żarówkami oraz diodami LED, panele z włącznikami oraz interfejsy DMX do tworzenia scen za pomocą programów komputerowych (w kompletach z oprogramowaniem).

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl