Statywy, mocowania, haki

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Statywy, mocowania, haki

Wybrani producenci w grupie Statywy, mocowania, haki

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • DuraTruss

  Produkty DuraTruss są wykonane z metalu, ale są zbudowane na zaufaniu - zaufaniu, jakim nasi klienci obdarzyli firmę, dostarczając im systemy kratownic, wież, modułów estradowych, materiałów montażowych i akcesoriów do wszystkich swoich instalacji, (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • Gravity

  Design i jakość idą tu ręka w rękę. Każdy, kto regularnie używa na scenie lub w studiu statywów do mikrofonów, głośników, świateł, instrumentów itp. wie, czym wyróżnia się dobry statyw – stabilnością, wytrzymałością, długowiecznością, (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • Omnitronic

  Marka Omnitronic należy do niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny. Firma oferuje szeroki wybór mikserów DJ-owskich, słuchawek (...)


 • RIGGATEC

  RIGGATEC to niemiecki producent akcesoriów montażowych takich jak obejmy, haki, trzpienie czy nakrętki motylkowe w różnych wersjach. Produkty marki RIGGATEC wyróżniają się solidnym wykonaniem, niezawodnością i atrakcyjną ceną. Produkty są niezbędne (...)


 • Stim

  Firma „STIM” istnieje na rynku techniki estradowej od kilkunastu lat. Jest czołowym producentem wysokiej klasy statywów estradowych, pulpitów do nut, stojaków, uchwytów do różnego rodzaju instrumentów, a także stołków estradowych. (...)


 • Wamat

  Firma WAMAT Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości wyrobów techniki estradowej, takich jak: podesty sceniczne, zadaszenia estradowe, trybuny, estrady, kratownice, a także uchwyty oświetleniowe. Celem działalności firmy jest dostarczanie klientom (...)


  Pokaż wszystkie produkty w podgrupach

  Statywy, mocowania, haki w naszym sklepie muzycznym

  Urządzenia służące do tworzenia efektów świetlnych lub prostego oświetlenia znajdziemy w wielu miejscach, takich jak kluby muzyczne, teatry, stadiony czy miejsca w których odbywają się różnego rodzaju pokazy. Do urządzeń tego typu zalicza się między innymi reflektory, skanery oraz lasery, przy czym do najpopularniejszych zalicza się zazwyczaj reflektory, ponieważ w tej grupie znajdziemy bardzo wiele urządzeń, które dzięki różnorodnym konstrukcjom pozwalają cieszyć się wieloma możliwościami, od zwykłego oświetlenia, po światło kolorowe, stroboskop oraz wiele innych. Warto jednak pamiętać, że to jaki końcowy efekt uda nam się uzyskać będzie zależało nie tylko od samego sprzętu, ale także od miejsca w którym zostanie on zamontowany. Niektóre reflektory lepiej sprawdzają się bezpośrednio z poziomu sceny, podczas gdy inne pełnię swoich możliwości pokażą dopiero jeśli będą podczepione na podwyższeniu. Jeśli zależy nam na tym aby sprzęt oświetleniowy mógł pokazać pełnię swoich możliwości i aby jednocześnie było to w pełni bezpieczne, warto zaznajomić się z %%LINK%1507%%.

  BEZPIECZEŃSTWO PRACY
  Bezpieczeństwo jest pojęciem, którego znaczenia nie trzeba nikomu przypominać. W przypadku montowania sprzętu oświetleniowego warto jednak pamiętać, że pojęcie to ma tu podwójne znaczenie. Mamy bowiem bezpieczeństwo własne oraz innych osób, a także bezpieczeństwo samego urządzenia elektronicznego. Jeśli podwiesimy reflektor bezpośrednio pod sufitem, może się okazać, że tynk w danym miejscu jest zbyt słaby, przez co z czasem reflektor może spać, tworząc zagrożenie dla każdego kto będzie znajdował się w pobliżu. Po takim incydencie sprzęt niemal na pewno ulegnie zniszczeniu. Możemy tego uniknąć jeśli zamontujemy urządzenie na statywie, który został przystosowany właśnie do tego aby utrzymać reflektor i zapewnić pełne bezpieczeństwo. %%LINK%1508%% różnią się między sobą konstrukcją oraz możliwościami. Wybierając je powinniśmy upewnić się, czy dany model będzie w stanie unieść wagę posiadanego przez nas reflektora. Jeśli chcemy podwiesić urządzenie jeszcze wyżej, warto skorzystać ze specjalnego statywu nazywanego potocznie windą. Statywy tego typu charakteryzują się bardzo duża wytrzymałością, a ich ramiona można wysuwać na znaczną wysokość, dzięki czemu nie będzie problemu z osiągnięciem wysokości na poziomie sufitu. Poza reflektorami dostępne są także statywy nazywane potocznie totemami. Na tego typu sprzęcie umieszcza się głowy reflektorów, które następnie będą świecić na wysokości w okolicach półtora metra, w zależności od wysokości samego totemu. Do zalet takiego rozwiązania można zaliczyć między innymi łatwość obsługi, znaczną stabilność konstrukcji, a także wygląd, ponieważ totem sam w sobie wygląda bardzo imponująco, a w połączeniu z reflektorem kombinacja ta wygląda jeszcze lepiej, szczególnie jeśli posiadamy dwa totemu z reflektorami, które umieszczone są równolegle do siebie.

  OCHRONA SPRZĘTU
  Do akcesoriów związanych ze sprzętem oświetleniowym można zaliczyć także inne urządzenia. Warto dbać o reflektory kiedy z nich korzystamy, ale kiedy dany sprzęt nie jest używany, warto zamknąć go w specjalnym pokrowcu, który zapewni mu dodatkową ochronę przez różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrowce doskonale sprawdzają się także kiedy planujemy przetransportować sprzęt z miejsca na miejsce. Ich użycie jest znacznie lepszym pomysłem niż transport sprzętu bezpośrednio w bagażniku samochodu.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl