Pokrowce i futerały

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Pokrowce i futerały

Wybrani producenci w grupie Pokrowce i futerały

 • Accu Case

  Marka Accu Case należy do grupy koncernu ADJ. Firma American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim (...)


 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Barczak Cases

  Barczak Cases to polski producent profesjonalnych skrzyń transportowych, pedalboardów, futerałów i case′ów instrumentalnych. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności postawiła na wysoką jakość wykonania. Dzięki ciągłemu (...)


 • Ewpol

  Firma EWPOL jest producentem pokrowców na instrumenty muzyczne. Zakład wyprodukował pierwsze pokrowce w 1993 roku., Na Targach INTERMEDIA′93 wyróżniony został pokrowiec na gitarę, a na następnych targach takim wyróżnieniem uhonorowano (...)


  Pokrowce i futerały w naszym sklepie muzycznym

  Chroń swój sprzęt! W naszym sklepie muzycznym znajdziesz profesjonalne pokrowce, futerały oraz skrzynie transportowe na sprzęt oświetleniowy i akcesoria. Skrzynie transportowe wykonywane z laminowanej sklejki ze wzmacnianymi metalowymi okuciami kantami i narożnikami. Markowe futerały dostosowane do konkretnych modeli oraz uniwersalne. Plecaki i torby na kable i lekki sprzęt. Istnieje możliwość wykonania skrzyni lub pokrowca na wymiar!

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl