Pokrowce i futerały

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Pokrowce i futerały

Wybrani producenci w grupie Pokrowce i futerały

 • Accu Case

  Marka Accu Case należy do grupy koncernu ADJ. Firma American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim (...)


 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Barczak Cases

  Barczak Cases to polski producent profesjonalnych skrzyń transportowych, pedalboardów, futerałów i case′ów instrumentalnych. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności postawiła na wysoką jakość wykonania. Dzięki ciągłemu (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • DAP Audio

  DAP Audio to holenderska marka stworzona dla DJ-ów, muzyków i specjalistów od dźwięku. DAP Audio posiada w swojej ofercie m.in.: profesjonalny sprzęt dla DJ-ów – skrzynie transportowe, miksery oraz odtwarzacze, nagłośnienie, słuchawki (...)


 • DuraTruss

  Produkty DuraTruss są wykonane z metalu, ale są zbudowane na zaufaniu - zaufaniu, jakim nasi klienci obdarzyli firmę, dostarczając im systemy kratownic, wież, modułów estradowych, materiałów montażowych i akcesoriów do wszystkich swoich instalacji, (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


  Pokrowce i futerały w naszym sklepie muzycznym

  %%LINK%1485%% dzielą się na różne rodzaje, a każda z grup tego typu urządzeń charakteryzuje się innymi możliwościami. Trudno zatem porównywać tradycyjne reflektory z laserami, które różnią się przede wszystkim rodzajem tworzonego światła. Pomimo tylu różnic, sprzęt nagłośnieniowy ma jedną wspólną cechę. Każde urządzenie tego typu jest delikatne, więc należy wiedzieć w jaki sposób je zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami. Chodzi tu nie tylko o wybór miejsca do którego osoby postronne nie będą miały dostępu podczas pracy laserów, reflektorów czy skanerów, ale o to w jaki sposób przechowywać taki sprzęt kiedy nie jest on używany. Jeśli w danej chwili nie używamy urządzeń oświetleniowych, powinny być one schowane i zamknięte w odpowiednim miejscu, tak aby nie groziło im żadne uszkodzenie mechaniczne. To samo tyczy się także akcesoriów oraz elementów scenicznych. Jeżeli zależy nam na możliwie najlepszej ochronie, powinniśmy się zastanowić nad wyborem odpowiednich pokrowców i futerałów.

  BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA
  Zanim wybierzemy się na zakupy, powinniśmy pamiętać o tym aby wybrać odpowiedni %%LINK%1486%% do naszego urządzenia. Należy kierować się zarówno rodzajem ochrony jak i rozmiarem posiadanego przez nas sprzętu. Przykładem może być laser. Jeżeli zależy nam przede wszystkim na możliwie jak najlepszej ochronie przed uszkodzeniami, warto zdecydować się na wybór twardego futerału. Często występuje on w formie twardej skrzyni, która zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami związanymi z ubiciami i uderzeniami. Niektóre twarde futerały posiadają dodatkowe zamknięcie na klucz, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nikt nie będzie miał do nich dostępu pod naszą nieobecność. Wybierając tego typu sprzęt powinniśmy jednak upewnić się, czy laser się do niego zmieści. Najlepiej wybrać taki futerał, w którym laser nie będzie miał zbyt dużego wolnego miejsca, aby nie było ryzyka obijania się urządzenia o ściany futerału. Twardy futerał jest często najlepszym wyborem jeśli planujemy schować sprzęt do bagażnika samochodu i gdzieś z nim pojechać. W niektórych przypadkach lepiej sprawdza się pokrowiec, który co prawda nie oferuje aż tak dużej ochrony przed mechanicznymi uszkodzeniami jak w przypadku futerału, jednak oferuje on większą wygodę podczas transportu, a dodatkowo pokrowce zazwyczaj są tańsze od futerałów. Pokrowce wykonane są z miękkiego materiału, lecz na tyle wytrzymałego by zapewnić sprzętom podstawową ochronę. Pokrowce mogą jednak mieć dodatkowe wzmocnienia, które jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo zamkniętego w nich sprzętu. Wygoda podczas transportu wynika z tego, że pokrowce są lekkie, więc nie dochodzi dodatkowe obciążenie, a poza tym wiele modeli posiada możliwość założenia sobie pokrowca na ramię lub na plecy, co zdecydowanie zwiększa komfort podczas transportu.

  DODATKOWE BEZPIECZEŃSTWO
  Nieużywany sprzęt często przechowujemy w domu i o ile pokrowiec lub futerał zwiększa bezpieczeństwo przechowywanego urządzenia, to nie musimy koniecznie wybierać właśnie ich. Sprzęt elektroniczny możemy po prostu odłożyć w domu, jednak lepiej unikać miejsc do których dostęp mają zwierzęta. Unikajmy również miejsc obok których ktoś często przechodzi. W ten sposób unikniemy dodatkowego ryzyka związanego z tym, że ktoś może przypadkiem uderzyć czymś o lezący nieopodal sprzęt.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl