Lasery

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Lasery

Wybrani producenci w grupie Lasery

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • LaserWorld

  LASERWORLD jest dynamicznie rozwijającą się firmą oraz wiodącym, międzynarodowym dostawcą systemów laserowych. W ofercie znajduje się szeroka gama produktów, począwszy od prostych, tanich i wydajnych systemów laserowych po zaawansowane (...)


  Lasery w naszym sklepie muzycznym

  Laser to doskonałe urozmaicenie dla tradycyjnych efektów świetlnych. Posiadające do kilkuset diód urządzenia wyświetlają niesamowite wzory na ścianie lub parkiecie, a promienie laserowe widoczne są nawet bez dymu. W sprzedaży posiadamy lasery pracujące w trybie automatycznym, w reakcji na dźwięk lub sterowane przez DMX.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl