Efekty świetlne - skanery


W sklepie we Wrocławiu uruchomiliśmy strefę szybkich zakupów z możliwością płatności kartą.

Gotówki w dzisiejszych czasach unikamy.

Jeśli dodatkowo poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo co powinniśmy przygotować, samo wydanie towaru zajmie kilka sekund. Pomieszczenie do wydań jest regularnie dezynfekowane.

W dalszym ciągu nie ma możliwości testowania instrumentów w sklepie.

Zapraszamy!
Zespół Muzyczny.plW związku z licznymi pytaniami informujemy, że istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych on-line, zarówno w sklepie we Wrocławiu jak i w magazynie w Błoniu. Forma ta nie wymaga bezpośredniego kontaktu, zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa.

W tym trudnym czasie nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje tylko w trybie door-to-door. Szczegóły opisane są w naszym regulaminie..

Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Muzyczny.pl

Najczęściej kupowane produkty w grupie Efekty świetlne - skanery

Wybrani producenci w grupie Efekty świetlne - skanery

  • American DJ

    American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


    Efekty świetlne - skanery w naszym sklepie muzycznym

    W naszej ofercie znajdują się skanery pracujące w reakcji na dźwięk oraz sterowane poprzez DMX. Urządzenia wyświetlają kształty geometryczne (wbudowane lub na wymiennych gobosach). Dodatkowymi funkcjami skanerów są: stroboskop, przyciemnianie, zoom, regulowany kąt rozchodzenia się wiązki świetlnej.

    Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl