Zestawy oświetleniowe

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Zestawy oświetleniowe

Wybrani producenci w grupie Zestawy oświetleniowe

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


  Zestawy oświetleniowe w naszym sklepie muzycznym

  Specjalistyczny %%LINK%1478%% jest używany w wielu miejscach, takich jak między innymi kluby muzyczne, stadiony, teatry, a także sale w których przeprowadzane są różnego rodzaju pokazy. Do najczęściej wybieranych urządzeń służących do tworzenia efektów świetlnych zalicza się reflektory, lasery oraz skanery. Reflektory bardzo różnią się miedzy sobą pod względem konstrukcji, co ma bezpośrednie przełożenie na możliwości jakie może zaoferować konkretny reflektor. Najbardziej podstawowe reflektory mają za zadanie po prostu oświetlić wybraną cześć sceny, jednak znacznie bardziej zaawansowane modle są w stanie zaoferować o wiele więcej możliwości. Jeśli szukamy specjalistycznego oświetlenia, możemy zdecydować się na wybór całego zestawu oświetleniowego w skład którego wchodzi kilka reflektorów. To jakie możliwości będą w stanie zaoferować będzie zależało oczywiście od tego na jaki zestaw się zdecydujemy. Warto jednak wiedzieć wcześniej co może nam zaoferować wysokiej klasy reflektor oraz jakie są zalety wyboru całego zestawu zamiast zakupu pojedynczych reflektorów.

  MOŻLIWOŚCI I WYGODA
  Wielką zaleta wyboru %%LINK%1477%% od razu jest to, że wówczas reflektory łatwiej będzie można ze sobą połączyć, bez obaw o to, że nie będą one ze sobą współpracowały. Kolejną zaletą jest niewątpliwie cena, która jest niższa w zestawie niż w przypadku jeśli każdy element kupimy osobno i samodzielnie złożymy zestaw. Wiadomo już, że najbardziej podstawowe konstrukcje mają za zadanie po prostu oświetlić wybrany przez nas obszar, ale co mogą nam zaoferować zaawansowane reflektory? W zależności od tego jaki model wybierzemy, możemy spodziewać się innych możliwości. Zaawansowany reflektor będzie w stanie oświetlić obszar używając do tego celu różnokolorowego światła. Światło to może być wzbogacone o różne efekty. Przykładem może być efekt stroboskopowy, który można porównać do nagłego gaśnięcia i zapalania się lamp. To jak szybko lampy będą gasły będziemy mogli ustawić bezpośrednio z poziomu reflektora lub za pomocą pilota. Co więcej, niektóre reflektory można ustawić w taki sposób, aby światła zapalały się i gasły w rytm aktualnie granej muzyki. Podobny do stroboskopu jest tak zwany efekt wash, który różni się od wcześniej wspomnianego efektu tym, że lampy gasną i zapalają się płynnie, a nie nagle. W przypadku tego efektu również możemy ustawić częstotliwość migania. Niektóre reflektory pozwalają także na ustawienie tego do jakiego poziomu światła mają gasnąć. W wielu zaawansowanych reflektorach znajdziemy także opcję przyciemniania światła, dzięki której będziemy mogli ustawić jasność według własnych wymagań. Reflektory z taką możliwością znajdują szerokie zastosowanie nie tylko na scenach, ale także używane są przez fotografów oraz przez osoby zajmujące się kinematografią.

  DODATKOWY SPRZĘT
  Wybór gotowego zestawu oświetleniowego jest bez wątpienia bardzo wygodną i opłacalną metodą, jednak jeśli mamy specyficzne wymagania, możemy samodzielnie wybrać urządzenia które wejdą w skład naszego przyszłego zestawu. Nie musimy ograniczać się jedynie do reflektorów, ponieważ w skład takiego %%LINK%1479%% mogą wejść także między innymi różnorodne lasery, skanery, a nawet wytwornice dymu i mgły, które doskonale pasują w połączeniu ze specjalnym oświetleniem.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl