Projektory Logo, Gobo

Najczęściej kupowane produkty w grupie Projektory Logo, Gobo

Wybrani producenci w grupie Projektory Logo, Gobo

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


  Projektory Logo, Gobo w naszym sklepie muzycznym

  Sprzęt do tworzenia efektów świetlnych nie jest używany wyłącznie w klubach muzycznych, ponieważ znajduje on zastosowanie również w teatrze czy podczas różnorodnych imprez. Istnieje jednak pewien rodzaj urządzeń, które równie dobrze mogą sprawdzić się zarówno podczas imprez związanych z muzyką, jak i w celach marketingowych. Choć połączenie to brzmi dziwnie, to właśnie w takich celach można wykorzystywać %%LINK%1487%%. Czym różni się tego typu projektor od tradycyjnego reflektora i jak można używać go w kreatywny sposób?

  WYRAŹNE KSZTAŁTY
  %%LINK%1488%% ma za zadanie stworzyć konkretne kształty na płaskich powierzchniach, takich jak ściany czy parkiety. Projektor rzuca światło o kształcie, który zależeć będzie od tego jakie logo wybierzemy. Mogą być to litery ułożone w konkretny napis, a nawet różnego rodzaju kształty. Możemy wybrać już gotowe logo lub stworzyć własne, więc w rzeczywistości ogranicza nas przede wszystkim nasza kreatywność. Projektor typu logo może być używany w klubach muzycznych i na koncertach, na przykład wyświetlając na ścianie logo lub nazwę zespołu który ma aktualnie grać. Projektory tego typu używane są także w celu wyświetlania nazw sklepów lub firm, więc jeśli szukamy kreatywnego sposobu na zareklamowanie swojej firmy, warto postawić właśnie na projektor typu logo. Wówczas zareklamujemy swoją działalność w znacznie bardziej oryginalny sposób niż w przypadku jeśli zdecydujemy się na bilboard. Ponad to, reklama świetlna zapewniona przez projektor jest o wiele lepiej zauważalna, ponieważ dziś z powodu tak wielu bilboardów mało kto zwraca na nie uwagę, a świetlne logo na ścianie budynku zawsze wygląda bardziej oryginalnie. Ponad to są one doskonale widoczne zwłaszcza w nocy, więc trudno je przegapić przechodząc obok. Wielką zaletą projektorów tego typu jest jakość rzucanego przez nie światła. Brzegi liter są zawsze bardzo wyraźne i ostre. Jeśli zdecydujemy się na wybór projektora o większej mocy, wyświetlone logo może być wyraźne nawet jeśli w pomieszczeniu znajdują dodatkowe źródła światła. Oznacza to, że używając bardziej zaawansowanych projektorów możemy z powodzeniem używać także reflektorów czy %%LINK%1489%%, a logo nadal będzie w pełni wyraźne i ostre. Montując projektor powinniśmy pamiętać, że powinien on znajdować się w odpowiednim miejscu. O ile łatwiej o to zadbać wewnątrz klubu muzycznego, to nieco trudniej może być na zewnątrz jeśli używamy projektora w celach marketingowych. Wówczas powinniśmy wybrać miejsce w którym nasz projektor nie będzie narażony na uszkodzenia. Ponad to powinniśmy wybrać miejsce, w którym nic nie będzie stało na linii światła, tak aby logo lub napis nie były przez nic zakłócone.

  OCHRONA SPRZĘTU
  Projektory jak wiele innych urządzeń elektronicznych nalezą do bardzo delikatnych sprzętów. Właśnie z tego powodu powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to aby były one zabezpieczone zarówno kiedy są używane jak i kiedy zamierzamy schować gdzieś sprzęt. Kiedy projektory pracują, nie powinny być ustawione w miejscu do którego każdy ma łatwy dostęp. Jeśli planujemy schować urządzenie, warto mieć na nie specjalną skrzynię lub twardy futerał, szczególnie jeśli planujemy przetransportować projektor do innej lokalizacji.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl