Matryce LED, ściany LED

Najczęściej kupowane produkty w grupie Matryce LED, ściany LED

Wybrani producenci w grupie Matryce LED, ściany LED

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


  Matryce LED, ściany LED w naszym sklepie muzycznym

  Wiele klubów muzycznych kładzie szczególny nacisk na jakość efektów świetlnych. DO tego celu używane są różnorodne urządzenia, od zwykłych reflektorów, przez lasery, aż po bardziej zaawansowane konstrukcje. To jaki efekt uda się uzyskać będzie zależało od tego w jaki sposób użyjemy konkretny sprzęt oraz od tego jak połączymy go z muzyką. Wiadomo, że przy bardziej kameralnych występach połączonych z delikatna muzyka lepszym wyborem będą mniej ekspresyjne światła, ale jeśli zależy nam na możliwie jak największych możliwościach tworzenia gry świateł, doskonałym wyborem będą ściany led. Czym różni się ściana led od tradycyjnego reflektora i jakich możliwości można oczekiwać?

  WIELE MOŻLIWOŚCI
  %%LINK%1483%% zbudowana jest z pojedynczych lamp, które mogą działać jako jedność, lub osobno. Tego typu urządzenie oferuje bardzo wiele możliwości w zależności od tego jaki model wybierzemy oraz jak go ustawimy, ponieważ ściany led można zaprogramować. Możemy po prostu włączyć wszystkie lampy i wybrać barwę rzucanego przez nie światła. Światło może przygasać i świecić coraz mocniej, tworząc doskonale znany efekt wash, który świetnie sprawdza się przy wolniejszych utworach muzycznych. Jeżeli zależy nam na większej ekspresji, możemy ustawić lampy w taki sposób, by można było uzyskać efekt stroboskopowy. Oznacza to, że lampy będą bardzo szybko mrugać. W niektórych modelach można ustawić dodatkowo rytm z jakim ma działać stroboskop, tak aby światło mrugało w rytmie aktualnie granej muzyki. TO jednak nie koniec możliwości jakimi może się pochwalić ściana led. Możemy zaprogramować ją w taki sposób, aby kolejno zapalały się konkretne lampy, tworząc tym samym różnorodne wzory. Należy jednak pamiętać, że to jak skomplikowane będą wzory będzie zależało od tego ile lamp znajduje się w pojedynczej %%LINK%1484%%. Na stadionach często można spotkać kilka ścian led zawieszonych obok siebie, dzięki czemu można tworzyć jeszcze bardziej skomplikowane wzory a nawet napisy. Najbardziej zaawansowane ściany led są w stanie łączyć ze sobą wiele możliwości. Mogą one zaoferować na przykład możliwość włączania się konkretnych lamp w taki sposób, aby każda świeciła inna barwą. To jaki efekt uzyskamy będzie zależało nie tylko od tego jaki sprzęt wybierzemy, ale także od tego w jakim miejscu go umieścimy. Ściany led najlepiej sprawdzają się zawieszone bezpośrednio na ścianie, rusztowaniu lub na specjalnych statywach. Ważnym jest, aby ściana led wisiała na takich wysokości, aby nie była zasłonięta przez jakikolwiek inny sprzęt. Jeśli zdecydujemy się na wybór większej ilości tego typu urządzeń, powinniśmy ustawić je równolegle dla siebie. Co prawda możemy je zaczepić w zupełnie różnych miejscach, jednak jeśli ustawimy ściany równolegle do siebie, tworzone za ich pomocą symetryczne wzory będą wyglądały znacznie lepiej.

  BEZPIECZEŃSTWO PRACY
  Ściany led są bardzo skomplikowanymi urządzeniami, a co za tym idzie nie nalezą do najtańszych, dlatego powinniśmy zadbać o to, aby sprzęt był odpowiednio zabezpieczony. Upewnijmy się, urządzenie jest solidnie zaczepione, a przewody nie lezą luźno na ziemi, tak by nie było ryzyka zahaczenia o przewód w jakikolwiek sposób, ponieważ może to skutkować zrzuceniem sprzętu, co w rezultacie może skutkować jego uszkodzeniem.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl