Efekty WASH LED, LEDBAR

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Efekty WASH LED, LEDBAR

Wybrani producenci w grupie Efekty WASH LED, LEDBAR

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • Fractal

  Fractal Lights produkuje urządzenia Pro Light, wykorzystując sprawdzone technologie, wysokiej jakości materiały oraz wnikliwą kontrolę jakości na każdym etapie wytwarzania. Firma w krótkim czasie ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku oświetlenia (...)


  Efekty WASH LED, LEDBAR w naszym sklepie muzycznym

  W klubach muzycznych możemy spotkać się z bardzo interesująca technologią, której zadaniem jest zapewnić nam możliwie jak najlepsze wrażenia audiowizualne. To jaki sprzęt zauważymy będzie zależało oczywiście od konkretnego klubu muzycznego w jakim się znajdujemy, ale w niemal każdym znajdziemy różnorodne urządzenia służące do tworzenia efektów świetlnych. Do najpopularniejszych nalezą reflektory, jednak ich konstrukcja pozwala na rzucanie światła różnego typu, więc różnią się od siebie rodzajem i zastosowaniem, nawet jeśli ich konstrukcja na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie. Możemy zatem spotkać się ze zwykłymi reflektorami mającymi na celu po prostu oświetlić dany obszar, a także z lampami stroboskopowymi czy reflektorami typu wash. Te ostatnie znajdują bardzo szerokie zastosowanie w klubach muzycznych, więc można ich używać w różnych warunkach. Co warto wiedzieć o lampach typu wash?

  PŁYNNA ZMIANA KOLORÓW
  %%LINK%1449%% cenione są za spraw płynnego przechodzenia jednego koloru w drugi. Oznacza to, że parkiet podświetlony na zielono nie zmieni się w mgnieniu oka na czerwony, lecz będzie powoli przechodził w cieplejsze barwy, więc zanim zauważymy kolor czerwony, będziemy mogli cieszyć oko różnymi odcieniami koloru zielonego czy pomarańczowego. Tak płynna zmiana kolorów ma nie tylko cieszyć oczy, ale także dbać o nie, ponieważ nie razi tak bardzo jak agresywna gra świateł. W bardziej zaawansowanych urządzeniach możemy sami ustawić prędkość w jakiej ma nastąpić zmiana kolorów, więc możemy ustawić spokojne i powolne przechodzenie kolorów dla muzyki w wolniejszym tempie, lub znacznie szybsze do połączenia z bardziej energiczną muzyką. Lampy typu wash bardzo dobrze sprawdzają się do oświetlenia parkietu, jednak posiadając dwie lampy tego typu, możemy oświetlić dwie powierzchnie, na przykład parkiet i sufit, a wówczas będziemy mieć możliwość ustawienia tych samych barw dla obu powierzchni, lub zdecydować się na inne barwy, co również stworzy wspaniały efekt. Lampy typu wash montowane są nie tylko w reflektorach, ale także na tak zwanych ledbarach, czyli belkach wyposażonych w wiele pomniejszych lamp. W zależności od modelu, mogą one rzucać ten sam rodzaj światła, lub świecić innymi barwami. Światła tego typu mogą służyć nie tylko do oświetlania konkretnych powierzchni, ale także do łączenia z innymi urządzeniami. O ile niektóre reflektory nie powinny być ze sobą łączone ze względu na fakt, że te same rodzaje światła mogą wprowadzać chaos, tak lampy typu wach doskonale łączą się z laserami. Wówczas przez różnokolorowe światła będą przenikać wiązki laserów, tworząc bardzo spektakularny efekt, który znacznie urozmaici pokaz świetlny.

  EFEKTY WASH I WYTWORNICE DYMU
  Bardzo częstym połączeniem jest użycie efektu wash wraz z wytwornicą dymu. Wytwornice pozwolą nam stworzyć dym, a wybierając odpowiedni płyn będziemy mieli wpływ na gęstość dymu. Już sam dym wygląda bardzo imponująco, jednak używając efektu wash będziemy mogli zmienić jego barwę, lub sprawić, by barwa zmieniała się z czasem. Połączenie dymu z oświetleniem tego typu doskonale sprawdza się nie tylko w klubach muzycznych, ale także podczas kameralnych występów czy w trakcie spektakli teatralnych.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl