Kable DMX, przejściówki

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Kable DMX, przejściówki

Wybrani producenci w grupie Kable DMX, przejściówki

 • Accu Cable

  Marka Accu Cable jest częścią koncernu American DJ, a jej oferta obejmuje głównie przewody instrumentalne, kable do szeroko pojmowanych zastosowań akustycznych oraz złącza i przejściówki. Bardzo dobra jakość i przystępne ceny, to podstawowe atuty (...)


 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Bitner

  BITNER Sp. z o.o. o polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Swoje produkty dedykuje przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Cordial

  Niemiecka firma Cordial jest obecna na Polskim rynku od 1996 roku. Ze względu na rozsądne ceny oraz profesjonalną jakość produktów, kable firmy Cordial stanowią silną konkurencję dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Cordial to nie tylko (...)


 • Klotz

  Klotz Cables jest ogromna niemiecka firma produkującą wysokiej jakości kable. Firma produkuje kable, które podobno mają najniższe straty., W świecie audio/wideo systemów kablowych nazwa Klotz jest synonimem najwyższej jakości, wydajności i (...)


 • Omnitronic

  Marka Omnitronic należy do niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny. Firma oferuje szeroki wybór mikserów DJ-owskich, słuchawek (...)


 • Procab

  Wszystkie rozwiązania, które oferuje PROCAB, mają jeden wspólny cel: zapewnienie najbardziej inspirujących połączeń dla przyszłych użytkowników. Przez lata zgromadzono wysoce wyspecjalizowany zespół inżynierów okablowania i elektroników, aby (...)


 • Sommer

  Sommer to niemiecki producent bardzo wysokiej jakości, profesjonalnych kabli. W ofercie firmy znajduje się cała gama przewodów instrumentalnych, głośnikowych, audio oraz audio-HiFi. Stosowanie nowoczesnych technologii i systematyczne podnoszenie (...)


  Kable DMX, przejściówki w naszym sklepie muzycznym

  Odwiedzając klub muzyczny liczymy zazwyczaj na wspaniałą zabawę, która zostanie zapewniona poprzez połączenie wrażeń audiowizualnych znajdujących się na wysokiej jakości. Aby tak było, klub muzyczny powinien wy wyposażony w odpowiedni sprzęt, taki jak miksery, wzmacniacze i odpowiednie kolumny, będące w stanie nagłośnić muzykę w taki sposób, aby brzmiała naturalnie i głęboko. Niezbędny będzie także sprzęt do tworzenia efektów świetlnych, taki jak miedzy innymi reflektory, lasery czy skanery. Pokaz świetlny nie byłby jednak możliwy bez odpowiednich przewodów. Jeżeli zależy nam na tym by wrażenia wizualne były na jak najwyższym poziomie, powinniśmy dokładnie przemyśleć w jakich miejscach należy zamontować sprzęt oświetleniowy, a to może wymagać odpowiedniej długości przewodów.

  JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
  %%LINK%1453%% służą do połączenia urządzeń takich jak skanery czy lasery z konsolą, za pomocą której możemy sterować nimi na odległość. Wybierając przewody powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich długość, by nie okazało się, że sprzęt oświetleniowy znajduje się zbyt daleko od konsoli.. Czasami lepiej jest wybrać zbyt długi przewód, ponieważ wówczas część można zwinąć lub okryć w inny sposób. Na szczęście nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem pasującego przewodu, ponieważ w sklepie muzycznym można znaleźć zarówno modele o długości pięćdziesięciu centymetrów, jak i takie przekraczające swoja długością dziesięć metrów. Przewody DMX są grube i bardzo solidne, dzięki czemu są bardzo odporne na uszkodzenia. Jeśli jednak są źle położone, z czasem w izolacji mogą powstawać pęknięcia. Przykładem mogą być przewody puszczone bezpośrednio po podłodze, na które ktoś od czasu do czasu może nadepnąć. Jeśli zależy nam na tym aby przewodu posłużyły nam przez możliwie jak najdłuższy czas, możemy spróbować puścić je po ścianach, na przykład wieszając je na hakach, lub zostawić je na podłodze, ale zabezpieczając je specjalnymi mostkami położonymi na nich. Wówczas przewody będą zabezpieczone, a dodatkowo nie będą widoczne, więc zyskamy nie tylko na ochronie kabli, ale także na aspekcie wizualnym, ponieważ mostki wyglądają znacznie bardziej estetycznie. Jeżeli okaże się, że w sklepie muzycznym nie ma przewodu o dokładnie takiej długości na jakiej nam zależy, a nie chcemy kupować dłuższego by później była konieczność jego zwijania, możemy odmierzyć dokładną długość na jakiej nam zależy, a następnie zdecydować się na wybór przewodu DMX kupowanego na metry. Wówczas kupujemy wyłącznie sam przewód, którego cena będzie zależała od jego długości, jednak w tym miejscu należy zaznaczyć, że kupowanie przewodu na metry jest znacznie tańsze od zakupu już gotowego do użycia przewodu o tej samej długości.

  PRZEJŚCIÓWKI
  Po zakupie przewodu na metry wystarczy jedynie podłączyć do obu końców odpowiednie przejściówki i po chwili przewód będzie gotowy do użycia. Cena przejściówek również jest bardzo niska, a ich konstrukcja jest bardzo wytrzymała, więc tak stworzony kabel będzie charakteryzował się bardzo dużą wytrzymałością. Jeśli posiadamy fabryczny przewód i z czasem zaczyna on przerywać w okolicach przejściówki, nie musimy wymieniać całego przewodu, ponieważ znacznie taniej będzie obciąć przejściówkę i wymienić ją na zupełnie nową.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl