Kable DMX, przejściówki

Odkryj naszą ofertę, która zawiera kable DMX o niezrównanej jakości i twórz spektakularne efekty świetlne i dźwiękowe. Jako profesjonalny oświetleniowiec, technik dźwięku, czy pasjonat branży rozrywkowej z pewnością docenisz solidną konstrukcję, odporność na zakłócenia i płynną transmisję sygnałów, którą zapewniają wszystkie kable DMX dostępne w sklepie. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu, które ma sklep Muzyczny.pl i zaawansowanej technologii naszego asortymentu, abyś mógł w pełni skupić się na tworzeniu niesamowitych wrażeń dla swojej publiczności. Daj się ponieść magii świateł i dźwięków dzięki możliwościom, jakie dadzą Ci kable DMX!

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Kable DMX, przejściówki

Wybrani producenci w grupie Kable DMX, przejściówki

 • Accu Cable

  Marka Accu Cable jest częścią koncernu American DJ, a jej oferta obejmuje głównie przewody instrumentalne, kable do szeroko pojmowanych zastosowań akustycznych oraz złącza i przejściówki. Bardzo dobra jakość i przystępne ceny, to podstawowe atuty (...)


 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Bitner

  BITNER Sp. z o.o. o polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Swoje produkty dedykuje przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Cordial

  Niemiecka firma Cordial jest obecna na Polskim rynku od 1996 roku. Ze względu na rozsądne ceny oraz profesjonalną jakość produktów, kable firmy Cordial stanowią silną konkurencję dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Cordial to nie tylko (...)


 • Klotz

  Klotz Cables jest ogromna niemiecka firma produkującą wysokiej jakości kable. Firma produkuje kable, które podobno mają najniższe straty., W świecie audio/wideo systemów kablowych nazwa Klotz jest synonimem najwyższej jakości, wydajności i (...)


 • Omnitronic

  Marka Omnitronic należy do niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny. Firma oferuje szeroki wybór mikserów DJ-owskich, słuchawek (...)


 • Procab

  Wszystkie rozwiązania, które oferuje PROCAB, mają jeden wspólny cel: zapewnienie najbardziej inspirujących połączeń dla przyszłych użytkowników. Przez lata zgromadzono wysoce wyspecjalizowany zespół inżynierów okablowania i elektroników, aby (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl