Sterowniki DMX, Interface DMX-USB

Postaw na pełną kontrolę i kreatywność w świecie oświetlenia scenicznego dzięki naszej kategorii, która zawiera sterowniki DMX. Oprócz sterowników znajdziesz tutaj splitery DMX, dimmery do świateł z żarówkami oraz diodami LED, panele z włącznikami oraz interfejsy DMX do tworzenia scen za pomocą programów komputerowych (w kompletach z oprogramowaniem). Wykorzystaj sprawdzone rozwiązania z branży rozrywkowej i stwórz wyjątkowe efekty świetlne, które oczarują Twoją publiczność. Nasze kontrolery DMX to połączenie zaawansowanych technologii, niezawodności i intuicyjnej obsługi. Zapraszamy na zakupy w sklepie Muzyczny.pl!

Najczęściej kupowane produkty w grupie Sterowniki DMX, Interface DMX-USB

Wybrani producenci w grupie Sterowniki DMX, Interface DMX-USB

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • Fractal

  Fractal Lights produkuje urządzenia Pro Light, wykorzystując sprawdzone technologie, wysokiej jakości materiały oraz wnikliwą kontrolę jakości na każdym etapie wytwarzania. Firma w krótkim czasie ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku oświetlenia (...)


 • Light4ME

  Light4Me to ceniony producent wysokiej jakości oświetlenia scenicznego i akcesoriów oświetleniowych. Firma jest znana ze swojego zaangażowania w tworzenie innowacyjnych i profesjonalnych rozwiązań dla branży rozrywkowej i eventowej. W ofercie (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl