Żarówki, lampy

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Żarówki, lampy

Wybrani producenci w grupie Żarówki, lampy

 • DTS

  DTS to włoska firma, która została założona w roku 1980 przez Silvano Latteo. Siedziba firmy znajduje się w Misano Adriatico. DTS projektuje, konstruuje i produkuje oświetlenie sceniczne i efekty świetlne dla branży muzycznej. Produkty firmy są w (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Omnilux

  Marka Omnilux należy do niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny., Omnilux to firma która oferuje szeroki wachlarz źródeł światła dla (...)


 • Osram

  Osram to jedna z najbardziej tradycyjnych marek na świecie, synonim światła na całym globie i zarazem nazwa, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne ponad sto lat temu. 86.924: To był pierwszy numer rejestracyjny marki OSRAM w Rejestrze (...)


 • Philips

  Philips to holenderski producent elektroniki użytkowej. W obrębie koncernu działają spółki: Philips Consumer Lifestyle, Philips Lighting, Philips Healthcare. Philips jest posiadaczem ponad 64 tys. patentów., Tradycje obecności firmy Philips w (...)


 • Spectrum

  Polski producent LEDowych opraw oświetleniowych oraz dostawca źródeł światła LED znanych na rynku pod marką Spectrum LED. Firma znana jest jako najbardziej wyspecjalizowany dostawca systemów oświetleniowych w Polsce. Dzięki kompetentnemu zespołowi (...)


  Żarówki, lampy w naszym sklepie muzycznym

  W ofercie naszego sklepu znajdują się żarówki halogenowe do reflektorów typu PAR, efektów świetlnych, lamp przemysłowych i wielu innych. W sprzedaży posiadamy również lampy wyładowcze oraz energooszczędne moduły diodowe LED z gwintem E-27 lub E-14 do zastosowania w lampach domowych.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl