Żarówki, lampy

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Żarówki, lampy

Wybrani producenci w grupie Żarówki, lampy

 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Osram

  Osram to jedna z najbardziej tradycyjnych marek na świecie, synonim światła na całym globie i zarazem nazwa, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne ponad sto lat temu. 86.924: To był pierwszy numer rejestracyjny marki OSRAM w Rejestrze (...)


  Żarówki, lampy w naszym sklepie muzycznym

  Sprzęt oświetleniowy używany jest wszędzie tam, gdzie odbywają się koncerty lub różnego rodzaju pokazy. Nie chodzi jednak wyłącznie o standardowe oświetlenie, lecz o reflektory, skanery oraz wiele innych. Urządzenia tego typu mają za zadanie stworzyć efekty świetlne, które będą komponować się z aktualnie graną muzyką, choć oczywiście to jaki efekt uzyskamy będzie zależało przede wszystkim od tego w jakim celu użyjemy reflektora. Możemy bowiem zaopatrzyć się w sprzęt za pomocą którego sami stworzymy imponujący pokaz świetlny, bez konieczności używania muzyki. W sklepie muzycznym można znaleźć wiele różnorodnych reflektorów, które różnią się między sobą konstrukcją, a co za tym idzie również możliwościami. Reflektory mogą być wyposażone w jedną lampę, lub w wiele pojedynczych, a z czasem może się okazać, że jedna z nich przestaje świecić. Czy to oznacza, że konieczne będzie zaniesienie urządzenia do naprawy? Na szczęście nie. Wystarczy jedynie wymienić przepaloną lampę. %%LINK%1480%% również można kupić bezpośrednio w sklepie muzycznym.

  BOGATY WYBÓR
  %%LINK%1481%% można wymieniać z przynajmniej dwóch powodów. Pierwszym jest oczywiście moment w którym okazuje się, że jedna z żarówek jest przepalona i należy ją wymienić. Wówczas należy upewnić się, że lampy które wybierzemy są przystosowane akurat do takiego reflektora, który jest w naszym posiadaniu. W przeciwnym razie może się okazać, że nowe żarówki po prostu nie świecą się. Innym powodem dla którego można wymienić lampy na nowe jest chęć ulepszenie sprzętu. Możemy bowiem zmienić stare lampy na takie, które będą świeciły wyższą ilością lumenów. Jednak wówczas również należy zwrócić uwagę na to czy wybrane przez nas żarówki będą pasować do reflektora który posiadamy. Reflektory znacznie różnią się od siebie, więc do wyboru mamy zarówno najbardziej podstawowe konstrukcje, których zadaniem jest po prostu oświetlić wybrany obszar, jak i zaawansowane, które są w stanie świecić światłem różnokolorowym. W obu tych reflektorach należy wybrać lampy, które będą pasować do ich specyfikacji. Innym przykładem są reflektory stroboskopowe, czyli takie, które świecą światłem przerywanym. Można je porównać do efektu w którym ktoś rytmicznie włącza i wyłącza światło. Do tego typu reflektorów również powinniśmy wybrać lampy które podołają efektowi stroboskopowemu. W przeciwnym przypadku po krótkim czasie działania żarówki mogą po prostu się przepalić. Wśród lamp i żarówek można znaleźć nie tylko sprzęt stworzony z myślą o reflektorach i skanerach, ale także bardziej standardowe żarówki służące do oświetlenia lokali. W przypadku wyboru tego typu lamp powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich moc, by nie okazało się, że po ich wkręceniu w lokalu jest zbyt ciemno lub zbyt jasno. Warto również unikać połączenia żarówek o różnej mocy, ponieważ wówczas różne stopnie jasności będą powodować, że oczy będą się męczyć i łzawić.

  DODATKOWY SPRZĘT
  W ofercie można znaleźć także %%LINK%1482%%, które przydają się podczas planowania rozmieszczenia oświetlenia w lokalu, jak i również po remoncie kiedy planujemy zmodyfikować naszą instalację elektryczną. Pamiętajmy, że oświetlenie nie musi być montowane tylko na stałe i wyłącznie w suficie. Dobrą alternatywą są na przykład ledbary, które można zamontować na ścianach. Ledbary również można modyfikować wymieniając w nich żarówki na mocniejsze.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl