Słuchawki zamknięte

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Słuchawki zamknięte

Wybrani producenci w grupie Słuchawki zamknięte

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Alesis

  Alesis to amerykański producent, który zajmuje się produkcją instrumentów elektronicznych oraz szeroko rozumianego sprzętu studyjnego. Firma powstała w 1980 roku i od tego czasu sukcesywnie poszerza swój asortyment oraz wprowadza nowoczesne (...)


 • Alpha Audio

  Marka ALPHA AUDIO należy do znanej na całym świecie firmy GEWA oferującej sprzęt i akcesoria audio, które bardzo często kupowane są zarówno przez początkujących jak i doświadczonych muzyków. Oferowane przez firmę słuchawki sprawiają, że dźwięk jest (...)


 • Audio Technica

  Audio-Technica należy do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Sprzętu tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. Z mikrofonów Audio-Technica korzystają także największe, profesjonalne studia nagraniowe na całym świecie. (...)


 • Beyerdynamic

  Firma Beyerdynamic została założona w 1924 roku w Berlinie przez Eugena Beyera. To jedna z najdłużej działających firm branży audio na świecie. Najpierw specjalizowała się w budowie wzmacniaczy i głośników przeznaczonych do kin, aż do roku 1937 (...)


 • Extreme Isolation

  Słuchawki Extreme Isolation produkowane są przez amerykańska firmę Direct Sound. Firma znana jest od lat na rynku muzycznym jako producent wysokiej jakości słuchawek studyjnych. Produkty cechuje płaska charakterystyka oraz niesamowite tłumienie (...)


 • Mackie

  Mackie to amerykański producent sprzętu audio. Korzenie firmy sięgają początku lat 90-tych XX wieku, kiedy to Greg Mackie powołał do życia firmę Mackie Designs, Inc. Bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny konstruowanych i budowanych przez Grega (...)


 • Prodipe

  Niektórzy z nas są w stanie rozwinąć to poczucie słuchu niż inni, ale to nie znaczy, że powinniśmy oferować tylko dwa rodzaje jakości dźwięku - jeden dla profesjonalistów i jeden dla wszystkich innych. Naszym rozwiązaniem było wytwarzanie (...)


 • Shure

  Nazwa SHURE od ponad 80 lat jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej - produkty Shure oferują czysty, naturalny (...)


 • Vic Firth

  Przez prawie 60 lat w Vic Firth Company koncentrowała się na opracowywaniu i produkcji najpopularniejszych na świecie pałeczek do uderzeń, młotków, alternatywnych narzędzi i akcesoriów z najlepszą opcją trwałości, wyczucia i brzmienia w najszerszym (...)


  Słuchawki zamknięte w naszym sklepie muzycznym

  Artyści zajmujący się grą na instrumentach oraz śpiewaniem, bardzo często nie ograniczają się tylko do grania, ale chcą także uwiecznić swoją muzykę za pomocą sesji nagraniowej. Dziś na szczęście nie musimy uczęszczać do profesjonalnego, płatnego studia nagrań, ponieważ studio nagrań możemy zbudować w domu. Co prawda nie będzie ono tak profesjonalne, ale pozwoli nam nagrać muzykę w bardzo dobrej jakości, bez obecności szumu. Nagrywać można między innymi za pośrednictwem mikrofonu lub interfejsu audio, ale warto pamiętać, że w dobrym domowym studiu nagrań powinien znaleźć się także sprzęt do odsłuchu, a najlepiej by były to słuchawki studyjne, które pozwolą nam usłyszeć więcej niż w przypadku odsłuchiwania dźwięku na zwykłych głośnikach.

  SIŁA SZCZEGÓŁÓW
  Słuchawki studyjne dzielą się na trzy główne rodzaje, a mianowicie na słuchawki otwarte, półotwarte oraz %%LINK%1435%%, a każdy z tych rodzajów posiada swoje mocne strony. Najchętniej wybieranym sprzętem do odsłuchu do domowego są słuchawki zamknięte, których konstrukcja pozwala doskonale odizolować dźwięki dochodzące z zewnątrz, dzięki czemu możemy w pełni skupić się na szczegółach w dźwięku. Oznacza to, że o wiele łatwiej będziemy mogli wychwycić wszelkie nieczystości w dźwięku, a następnie wprowadzić potrzebne poprawki. Co ważne, dobrej jakości słuchawki studyjne nie podbijają basu same z siebie, dzięki czemu brzmienie ścieżki muzycznej nad którą pracujemy jest naturalne, a wówczas my sami możemy zadecydować czy dźwięk powinien być wzbogacony o niskie tony. Bardzo ważną cechą dobrych słuchawek studyjnych jest ich konstrukcja, która nie tylko odznacza się bardzo dużą wytrzymałością, lecz także komfortem użytkowania. Słuchawki dokładnie dopasowują się do kształtu głowy i nie uciskają, więc pracując długo nie musimy się martwić o to, że w pewnym momencie spadną nam z głowy, a my sami nie będziemy czuć się zmęczeni. Na plus należy zaliczyć także solidny przewód, który zwykle jako pierwszy ulega uszkodzeniu. W przypadku dobrej jakości słuchawek studyjnych mamy do czynienia z bardzo wytrzymałym przewodem, który pozwoli nam cieszyć się słuchawkami przez bardzo długie lata, jeśli oczywiście dobrze o nie dbamy. Jeśli bardzo zależy nam na komforcie użytkowania, warto zastanowić się nad wyborem słuchawek bezprzewodowych, których zakres działania nie będzie ograniczony przez długość przewodu, a dodatkowo jego brak usuwa zupełnie ryzyko uszkodzenia tej delikatnej części. Zamknięte słuchawki studyjne cechują się bardzo wysoką jakością odtwarzanego dźwięku oraz wygodą użytkowania, więc warto zdecydować się na ich wybór nie tylko wówczas kiedy zajmujemy się produkcją muzyki. Sprzęt ten sprawdzi się doskonale jeśli szukamy słuchawek do rekreacyjnego słuchania muzyki, oglądania filmów lub grania w gry.

  JAK DBAĆ O SŁUCHAWKI?
  Dobrej jakości słuchawki studyjne cechują się bardzo solidną konstrukcją, dzięki czemu będziemy mogli używać ich przez bardzo długi czas, jednak czas ten możemy jeszcze bardziej wydłużyć jeśli wiemy jak o nie dbać. Jeśli posiadamy słuchawki przewodowe, trzymajmy je tylko w jednym miejscu bez ich zwijania. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko pęknięcia przewodu.. W przypadku kiedy wybieramy się w podróż i zabieramy słuchawki ze sobą, zanim włożymy je do walizki, wcześniej warto umieścić je w ochronnym pokrowcu, lub znaleźć dla nich takie miejsce, w którym nie będą się obijać o inne przedmioty.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl