Słuchawki półotwarte

Słuchawki półotwarte to idealne rozwiązanie dla audiofilów i miłośników doskonałego dźwięku. Produkty, które oferuje w tej kategorii sklep Muzyczny.pl to połączenie wyjątkowej jakości dźwięku z komfortem użytkowania, co sprawia, że półotwarte słuchawki są niezwykle pożądanym wyborem dla wymagających klientów. W sklepie znajdziesz różnorodne modele słuchawek półotwartych od najbardziej renomowanych producentów, których jakość potwierdzają opinie tysięcy zadowolonych klientów. Wysoka precyzja dźwięku i izolacja akustyczna pozwolą Ci przeniknąć do najgłębszych niuansów ulubionych utworów, odkrywając nowe aspekty w muzyce.

Najczęściej kupowane produkty w grupie Słuchawki półotwarte

Wybrani producenci w grupie Słuchawki półotwarte

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Presonus

  Mieszkamy i pracujemy w Baton Rouge, Louisiana, Cajun Country, USA. To bogata jambalaya jazzu, bluesa, rocka, zydeco, metalu, folku i muzyki chrześcijańskiej, która nieustannie wypełnia nasze życie. Nagrywamy w naszych sypialniach, prowadzimy (...)


 • Prodipe

  Niektórzy z nas są w stanie rozwinąć to poczucie słuchu niż inni, ale to nie znaczy, że powinniśmy oferować tylko dwa rodzaje jakości dźwięku - jeden dla profesjonalistów i jeden dla wszystkich innych. Naszym rozwiązaniem było wytwarzanie (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl