e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Polecam zarówno sklep jak i reflektor.
Reflektor prosty, bez niepotrzebnych dodatków, punktowy, dobry do dekoracji (u mnie z 4 metrów rzuca światło na około 50 cm). Po zakupie jednego dokupiłam jeszcze dwa. Światło ciepłe, a że reflektor jest LED-owy to nie nagrzewa się.
Pomimo informacji, że czeka się dwa tygodnie dostałam je już po 3 czy 4 dniach.
Sklep profesjonalny, uczciwy. Kontakt bardzo ( więcej... )"

Gitary klasyczne 7/8

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Poradniki w grupie Gitary klasyczne 7/8

Wybrani producenci w grupie Gitary klasyczne 7/8

Alhambra to niewielka manufaktura w Hiszpanii, która wytwarza najwyższej jakości gitary klasyczne i elektroklasyczne. Jakość drewna i wszystkich elementów jest dobierana z wielką starannością, co bezpośrednio przekłada się na brzmienie i (...)

Alhambra - lista produktów

Esteve to hiszpański producent najwyższej jakości gitar klasycznych, lutni, mandolin oraz tradycyjnych, hiszpańskich instrumentów ludowych. Firma powstała w 1957 roku i do dnia dzisiejszego pozostaje wierna tradycyjnym technikom wytwarzania (...)

Esteve - lista produktów

Gewa od momentu utworzenia w roku 1925 przez Georg Walther w Adorf zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“ stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis, jak i ciągłą orientację na (...)

Gewa - lista produktów

Karl Höfner GmbH & Co. KG. została założona przez mistrza skrzypiec Karla Höfnera w 1887 roku. Stała się ona liderem w produkcji instrumentów od szkolnych po mistrzowskie. Do dziś jako manufaktura wytwarza instrumenty lutnicze z zachowaniem (...)

Hoefner - lista produktów