Gitary elektryczne leworęczne

Odkryj gitary elektryczne dla leworęcznych i wybierz w sklepie model, który idealnie odpowiada Twoim upodobaniom muzycznym oraz stylowi gry. Jeśli jesteś leworęcznym gitarzystą, który szuka profesjonalnego sprzętu muzycznego wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, to właśnie ta kategoria produktów jest stworzona dla Ciebie. Sklep Muzyczny.pl oferuje Ci gitary elektryczne dla leworęcznych oraz pełne wsparcie naszych pracowników, którzy są pasjonatami muzyki i instrumentów. Chętnie podzielą się swoją wiedzą, doradzą Ci przy wyborze gitary i odpowiedzą na wszelkie pytania, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję.

Najczęściej kupowane produkty w grupie Gitary elektryczne leworęczne

Wybrani producenci w grupie Gitary elektryczne leworęczne

 • Framus

  Framus to niemiecki producent ekskluzywnych gitar elektrycznych i akustycznych oraz wzmacniaczy gitarowych i strun. Firma powstała w 1946 roku i od początku swojej działalności zaskarbiła sobie rzeszę fanów w całej europie. Asortyment produktów z (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • LTD

  ESP Guitar Company – firma zajmująca się produkcją gitar elektrycznych oraz basowych. Jej główna filia została otwarta w Tokio w 1977 roku. Druga filia została otwarta pod koniec lat osiemdziesiątych w North Hollywood w Kalifornii. Produkuje (...)


 • Vintage

  Pomysłodawcą marki Vintage jest Trev Wilkinson człowiek, który kocha gitary i wszystko, co jest z nimi związane. Jego entuzjazm jest bardzo zaraźliwy, a wiedza w zakresie gatunków gitar jest nieograniczona. Utrzymuje on stałe zainteresowanie tym, (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl