Gitary elektryczne leworęczne

Gitary elektryczne leworęczne - Gitara elektryczna leworęczna jest niezwykłym instrumentem, który najczęściej kojarzy się z dynamicznymi dźwiękami muzyki rockowej, potężnymi, ciężkimi riffami oraz szybkimi, porywającymi solówkami. Niemniej jednak, prawdziwym fenomenem tego instrumentu jest jego zdolność do doskonałego wpasowania się w każdy gatunek muzyczny, co sprawia, że jest on niezwykle wszechstronny i uniwersalny. Dzięki temu, gitara elektryczna leworęczna zyskuje na popularności i z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród muzyków na całym świecie.

Najczęściej kupowane produkty w grupie Gitary elektryczne leworęczne

Wybrani producenci w grupie Gitary elektryczne leworęczne

 • Fender

  Fender to wiodący na światowym rynku producent gitar i wzmacniaczy, a sama nazwa jest nierozłącznie związana z historią współczesnego przemysłu muzycznego. Instrumenty marki Fender takie jak: Telecaster, Stratocaster, Precision Bass czy Jazz (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Hagstrom

  Hagstrom to szwedzki producent gitar elektrycznych, akustycznych i basowych. Pierwsze instrumenty produkowane były od 1958 roku i od samego początku wzbudziły zainteresowanie skandynawskich muzyków. Z biegiem czasu popularność firmy rosła, a gitary (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • PRS

  PRS to znana amerykańska marka o wieloletniej tradycji w ręcznej produkcji gitar elektrycznych. Paul Reed Smith (nazwa gitar od jego inicjałów), artysta i pasjonat gitary, stworzył zespół wybitnych konstruktorów dzięki, którym po 20 latach (...)


 • Vintage

  Pomysłodawcą marki Vintage jest Trev Wilkinson człowiek, który kocha gitary i wszystko, co jest z nimi związane. Jego entuzjazm jest bardzo zaraźliwy, a wiedza w zakresie gatunków gitar jest nieograniczona. Utrzymuje on stałe zainteresowanie tym, (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl