Przetworniki gitarowe

Przetwornik do gitary – bez niego nie można nagłośnić instrumentu! Oto kategoria, w której odnajdziesz przetworniki gitarowe od najlepszych marek, produkujących tego typu sprzęt. Opinie użytkowników nie kłamią, to najlepsze na rynku przetworniki do gitary polecane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją muzyczną podróż. W razie pytań odezwij się do nas! Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości, dotyczące parametrów, dostępności produktów czy ceny poszczególnych modeli. Rozejrzyj się w naszym asortymencie i wybierz już dziś przetwornik gitarowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:
Strona        z 17

Strona        z 17

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Przetworniki gitarowe

Wybrani producenci w grupie Przetworniki gitarowe

 • Aguilar

  Aguilar Amplification jest zaangażowany w wykorzystywanie doskonałych procesów inżynieryjnych do tworzenia doskonałego sprzętu dla basistów. Projektując i produkując głowice, obudowy, przedwzmacniacze, przetworniki i pedały efektów, możemy (...)


 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • Bartolini

  Przetworniki i elektronika Bartolini są rozpoznawane na całym świecie dzięki tonowi, jaki nadają zarówno basowi, jak i gitarze. Firma była odpowiedzialna za opracowanie złotego standardu docenianego przez muzyków ze wszystkich gatunków muzycznych, (...)


 • DiMarzio

  DiMarzio (DiMarzio Musical Instrument Pickup) to amerykańska firma, która została założona w połowie lat 70-tych w Nowym Yorku przez Larrego Dimarzio. Firma produkująca osprzęt do gitar elektrycznych, gitar basowych i gitar akustycznych. Znana jest (...)


 • Fender

  Fender to wiodący na światowym rynku producent gitar i wzmacniaczy, a sama nazwa jest nierozłącznie związana z historią współczesnego przemysłu muzycznego. Instrumenty marki Fender takie jak: Telecaster, Stratocaster, Precision Bass czy Jazz (...)


 • Framus

  Framus to niemiecki producent ekskluzywnych gitar elektrycznych i akustycznych oraz wzmacniaczy gitarowych i strun. Firma powstała w 1946 roku i od początku swojej działalności zaskarbiła sobie rzeszę fanów w całej europie. Asortyment produktów z (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Joyo

  Joyo Technology Co. to grupa ludzi, których założeniem jest tworzenie nowoczesnego produktu z eleganckim designem i możliwościami rodem z następnego stulecia. Tunery, metronomy, efekty i wzmacniacze Joyo odzwierciedlają doskonałą wiedzę techniczną (...)


 • Luna

  Luna Guitars to firma specjalizująca się w produkcji akustycznych i elektrycznych gitar, ukuleli oraz innych instrumentów muzycznych. Firma została założona w 2005 roku przez Yvonne de Villiers, która zainspirowana pięknem księżyca (ang. (...)


 • MEC

  Firma zajmująca się od wielu lat wytwarzaniem akcesoriów gitarowych takich jak potencjometry, przetworniki, złącza. (...)


 • Merlin Pickups

  Firma Merlin Pickups została założona w 1991 roku. W ofercie firmy znajdują się profesjonalne przetworniki gitarowe i basowe o najwyższych standardach jakościowych. Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wszystkie (...)


 • Nordstrand

  Nordstrand Audio to ceniony producent przetworników i akcesoriów do gitar basowych. Firma została założona przez Carey′ego Nordstranda, który jest uznanym lutnikiem i ekspertem w dziedzinie przetworników basowych. Od momentu założenia w 2005 (...)


 • PRS

  PRS to znana amerykańska marka o wieloletniej tradycji w ręcznej produkcji gitar elektrycznych. Paul Reed Smith (nazwa gitar od jego inicjałów), artysta i pasjonat gitary, stworzył zespół wybitnych konstruktorów dzięki, którym po 20 latach (...)


 • Schaller

  Schaller to niemiecki producent sprzętu muzycznego z siedzibą w Postbauer-Heng niedaleko Norymbergi (Bawaria). Firma projektuje, produkuje i sprzedaje tunery do gitar, mosty, tremolo, blokady pasków i inne akcesoria, zwłaszcza do gitar na całym (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl