Słuchawki otwarte

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Słuchawki otwarte

Wybrani producenci w grupie Słuchawki otwarte

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


  Słuchawki otwarte w naszym sklepie muzycznym

  Homerecording, czyli budowanie własnego studia nagrań w domowym zaciszu, stało się zajęciem, które w bardzo szybkim tempie zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego, ponieważ dziś w sklepie muzycznym można kupić wiele sprzętów pozwalających na zarejestrowanie dźwięku w wysokiej, bezszumowej jakości, a to wszystko w stosunkowo niewielkiej cenie. Tworząc swoje własne studio nagrań należy liczyć się z tym, że poza sprzętem do nagrywania takim jak mikrofon, potrzebny będzie również dodatkowy sprzęt. Niezbędne będą dobrej jakości słuchawki, które posłużą nam jako główny odsłuch. Po nagraniu dźwięku będziemy musieli go odsłuchać i skupić się na szczegółach, aby móc wprowadzić ewentualne poprawki, a wsłuchanie się w detale będzie niezwykle trudne jeśli zamierzamy wykorzystać do tego głośniki, szczególnie te wbudowane w naszego laptopa. Jeśli chcemy mieć pewność, że żaden dźwięk nam nie umknie, najlepszym wyborem będą słuchawki studyjne.

  WYSOKA JAKOŚĆ

  Słuchawki studyjne stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dzięki czemu nawet tańsze modele charakteryzują się wysoką jakością brzmienia i wykonania. Dźwięk jest oczywiście najważniejszy, jednak użytkownicy wysoko cenią sobie także komfort użytkowania. Słuchawki studyjne są bardzo wygodne i dobrze dopasowują się do kształtu głowy, dzięki czemu nie obsuwają się podczas użytkowania, a to bardzo ważne. Bardzo ważna jest także solidna konstrukcja, dzięki której będziemy mieli pewność, że słuchawki nie zostaną uszkodzone po krótkim czasie używania. Słuchawki studyjne dzielą się na trzy główne rodzaje, a mianowicie na słuchawki otwarte, półotwarte oraz zamknięte. Słuchawki otwarte stworzone zostały w taki sposób, aby móc usłyszeć nie tylko dźwięk ze słuchawek, ale także dźwięki z zewnątrz. Dzięki temu można dobrze skupić się na odsłuchiwaniu nagranej przez nas dźwiękowej, a do tego możemy w wygodny sposób dogrywać dodatkowe dźwięki. Jeśli na przykład gramy na gitarze, możemy odsłuchać ścieżkę dźwiękową przy jednoczesnym dogrywaniu ścieżki gitary, ponieważ otwarte konstrukcja słuchawek pozwoli nam usłyszeć również dźwięki instrumentu. Fakt, że sprzęt ten nazywany jest słuchawkami studyjnymi, wcale nie oznacza, że mogą być one używane jedynie przez osoby zajmujące się produkcją muzyki. Równie chętnie sięgają po nie miłośnicy relaksacyjnego słuchania muzyki, ponieważ sprzęt ten łączy w sobie wysoką jakość odtwarzanego dźwięku oraz komfort użytkowania. Bardzo dobrze sprawdzają się one także jeśli słuchamy muzyki na zewnątrz, na przykład w drodze do szkoły lub pracy, ponieważ dzięki otwartej konstrukcji będziemy mogli usłyszeć czy ktoś nas woła.

  WYBÓR PIERWSZYCH SŁUCHAWEK

  Jeśli szukamy pierwszych słuchawek studyjnych, powinniśmy przede wszystkim ustalić maksymalny budżet oraz główny cel do którego będziemy ich używać. Jeśli zależy nam na sprzęcie do odsłuchu w domowym studiu nagrań i chcemy mieć możliwość wygodnego dogrywania dźwięków instrumentu, słuchawki otwarte będą bez wątpienia doskonałym wyborem. Jeśli jednak zależy nam na tym aby słuchawki możliwie jak najlepiej izolowały dźwięki dochodzące z zewnątrz, warto zastanowić się nad wyborem słuchawek zamkniętych.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl