Gitary basowe akustyczne

Bas akustyczny to doskonały wybór dla prawdziwego znawcy muzyki, który docenia harmonię i subtelność niskich tonów. Sklep Muzyczny.pl oferuje profesjonalne gitary basowe akustyczne wyłącznie od renomowanych producentów sprzętu muzycznego tj. Warwick, Ortega, Kala, Ibanez, Baton Rouge. Marki te od lat otrzymują najlepsze opinie użytkowników z całego świata. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz instrument idealnie dopasowany do Twoich gustów i wymagań.

Najczęściej kupowane produkty w grupie Gitary basowe akustyczne

Wybrani producenci w grupie Gitary basowe akustyczne

 • Baton Rouge

  Baton Rouge to niemiecka firma, która istnieje od 1999 roku i od początku swojej działalności miała jasno określony cel – stworzyć jak najlepsze instrumenty przy zachowaniu możliwie najatrakcyjniejszych cen. Efekt pracy okazał się bardzo (...)


 • Fender

  Fender to wiodący na światowym rynku producent gitar i wzmacniaczy, a sama nazwa jest nierozłącznie związana z historią współczesnego przemysłu muzycznego. Instrumenty marki Fender takie jak: Telecaster, Stratocaster, Precision Bass czy Jazz (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • Ortega

  Punktem wyjścia dla tej nowoczesnej firmy było tworzenie gitar według klasycznych hiszpańskich linii. Dzisiaj przenieśli tradycyjną produkcję gitar na nowe poziomy, opracowując instrumenty, które są dostosowane do potrzeb klientów. Robiąc to, (...)


 • Warwick

  Warwick to renomowany producent sprzętu muzycznego i instrumentów, który zdobył uznanie na światowym rynku dzięki wysokiej jakości i innowacyjnym rozwiązaniom. Firma ta ma swoje korzenie w Niemczech, gdzie została założona w 1982 roku przez Hansa (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl