Filtry


W sklepie we Wrocławiu uruchomiliśmy strefę szybkich zakupów z możliwością płatności kartą.

Gotówki w dzisiejszych czasach unikamy.

Jeśli dodatkowo poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo co powinniśmy przygotować, samo wydanie towaru zajmie kilka sekund. Pomieszczenie do wydań jest regularnie dezynfekowane.

W dalszym ciągu nie ma możliwości testowania instrumentów w sklepie.

Zapraszamy!
Zespół Muzyczny.plW związku z licznymi pytaniami informujemy, że istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych on-line, zarówno w sklepie we Wrocławiu jak i w magazynie w Błoniu. Forma ta nie wymaga bezpośredniego kontaktu, zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa.

W tym trudnym czasie nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje tylko w trybie door-to-door. Szczegóły opisane są w naszym regulaminie..

Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Muzyczny.pl

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Filtry

Wybrani producenci w grupie Filtry

 • Lee

  LEE Filters to wiodący na świecie producent filtrów do kamer i oświetlenia do zastosowania w filmie, telewizji, rozrywce na żywo i zastosowaniach architektonicznych. LEE Filters z dumą może powiedzieć, że zdobyli i utrzymali reputację wiodącego na (...)


 • Showtec

  ShowTec (Highlite International) znajduje się w południowej Holandii. Spółka jest jednym z wiodących europejskich dostawców efaktów dyskotekowych Highlite oferuje cztery marki: DAP Audio, Showtec, DMT (holenderski Media Tools) i Artecta., DAP Audio (...)


  Filtry w naszym sklepie muzycznym

  Nadaj światłu niesamowitych kolorów. W naszej ofercie znajdują się foliowe filtry do reflektorów typu PAR. Arkusze foliowe różnej wielkości (gotowe oraz do docinania) w szerokiej palecie kolorów.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl