LED - Architektura - IP65

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie LED - Architektura - IP65

Wybrani producenci w grupie LED - Architektura - IP65

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


  LED - Architektura - IP65 w naszym sklepie muzycznym

  Kluby muzyczne i teatry mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Choć oba te miejsca są odwiedzane z innych powodów, to zarówno w teatrze jak i w klubie muzycznym możemy spotkać zaawansowany sprzęt oświetleniowy/ Gra świateł jest niezwykle ważna jeśli chcemy stworzyć odpowiedni klimat pasujący do aktualnie granej muzyki lub sztuki, dlatego na wyposażeniu obu tych miejsca mogą znajdować się różnorodne reflektory czy skanery. To jaki sprzęt oświetleniowy zostanie użyty będzie zależało od wielu czynników, takich jak na przykład to, czy zabawa odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu czy na świeżym powietrzu. W tym drugim przypadku standardowe reflektory mogą się nie sprawdzić, ponieważ mogą ulec uszkodzeniu w trakcie deszczu. Jeżeli szukamy odpowiedniego sprzętu oświetleniowego który możemy z powodzeniem użyć w plenerze, powinniśmy wybrać specjalne reflektory i lampy led, które posiadają oznaczenie IP65, oznaczające, ze sprzęt jest wodoodporny.

  BEZPIECZNY SPRZĘT
  Jeżeli w trakcie deszczu będziemy używać sprzętu który nie posiada %%LINK%1459%%, może dojść nie tylko do uszkodzenia tego konkretnego urządzenia, ale także całego sprzętu aktualnie używanego na scenie, dlatego tak ważne jest, aby do imprez plenerowych używać produktów z potwierdzoną wodoodpornością. Wybór tego typu urządzeń jest bardzo duży, więc bez problemu znajdziemy bardzo zróżnicowany sprzęt. Jeżeli szukamy najbardziej podstawowego oświetlenia, możemy wybrać tradycyjne reflektory na podstawce, które świętą regularnym, białym światłem. Dzięki podstawce możemy ustawić kąt z jakim będzie padać światło, tak aby móc oświetlić konkretny obiekt a nie całą scenę. Łatwo znajdziemy także znacznie bardziej zaawansowany sprzęt oświetleniowy. Chętnie wybierane są między innymi stojące lampy led, które wypuszczają światło w górę. Doskonale sprawdzają się one do oświetlenia w plenerze, a dzięki certyfikatowi IP65 możemy spokojnie używać ich nawet w największą ulewę. Co więcej, niektóre modele posiadają solidne wbudowane akumulatory, dzięki czemu można używać lamp bezprzewodowo. Do wyboru mamy także reflektory które wypuszczają światło o danym kolorze. Jeśli zależy nam na różnorodności, warto zainteresować się lampami które posiadają bardzo szerokie spektrum barw. Takie urządzenia można zaprogramować i cieszyć się płynnie przechodzącymi przez siebie kolorami, które będą w stanie stworzyć odpowiedni klimat zarówno w połączeniu z muzyka, jak i sztuką teatralną. Dobrą alternatywą dla tradycyjnych reflektorów są także ledbary, czyli belki wyposażone w lampy led. Ledbary znajdują szerokie zastosowanie w konstrukcjach scenicznych i można podwiesić je na podwyższeniu lub bezpośrednio na scenie.

  DODATKOWA OCHRONA
  Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie podczas występów scenicznych, poza sprzętem z certyfikatem IP65 powinniśmy używać także przedłużaczy z dodatkowym zabezpieczeniem. Dobrym przykładem jest zwykła listwa antyprzepięciowa. Jeżeli nastąpi spięcie, tego typu listwa odetnie dostęp energii do podłączonego do niej urządzenia, dzięki czemu można uniknąć ryzyka przepalenia się sprzętu.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl