Stroboskopy

Chyba nikt nie wyobraża sobie dzisiaj udanego eventu muzycznego bez wrażeń, które zapewniają stroboskopy dyskotekowe. Złudzenie bezruchu i spowolnienia obiektu to właśnie efekty stroboskopowe, które dzisiaj są często wykorzystywane jako atrakcyjna oprawa wizualna podczas imprez, różnego rodzaju eventów czy dyskotek. Profesjonalny stroboskop to dziś domena największych wydarzeń muzycznych. W tej kategorii znajdziesz stroboskopy marek tj. Cameo czy Flash. Naszą ofertę sukcesywnie uzupełniamy o stroboskopy dyskotekowe najwyższej klasy.

Najczęściej kupowane produkty w grupie Stroboskopy

Wybrani producenci w grupie Stroboskopy

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • Light4ME

  Light4Me to ceniony producent wysokiej jakości oświetlenia scenicznego i akcesoriów oświetleniowych. Firma jest znana ze swojego zaangażowania w tworzenie innowacyjnych i profesjonalnych rozwiązań dla branży rozrywkowej i eventowej. W ofercie (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl