Dystrybutory mocy, zasilanie

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Dystrybutory mocy, zasilanie

Wybrani producenci w grupie Dystrybutory mocy, zasilanie

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • ILME

  Włoska firma ILME to światowej klasy producent złączy wielostykowych do zastosowań przemysłowych. ILME oferuje produkty dla wymagających aplikacji, oferując jakość na wysokim europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Producent (...)


 • Omnitronic

  Marka Omnitronic należy do niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny. Firma oferuje szeroki wybór mikserów DJ-owskich, słuchawek (...)


 • PCE

  Firma PCE jest producentem niezawodnej elektrotechniki, asortyment obejmuje takie artykuły jak gniazda i wtyczki przemysłowe, rozdzielnice przenośne i podwieszane, rozłączniki czy obudowy elektryczne. Dzięki dostosowaniu procesów produkcji do (...)


 • Showtec

  ShowTec (Highlite International) znajduje się w południowej Holandii. Spółka jest jednym z wiodących europejskich dostawców efaktów dyskotekowych Highlite oferuje cztery marki: DAP Audio, Showtec, DMT (holenderski Media Tools) i Artecta., DAP Audio (...)


 • TITANEX

  TITANEX to niemieckie przedsiębiorstwo jednego z najbardziej znaczących na rynku światowym producentów kabli i przewodów dla wszystkich branż oraz do wszelkich zastosowań. Firma już od ponad 30 lat oferuje kable i przewody odporne na czynniki (...)


  Dystrybutory mocy, zasilanie w naszym sklepie muzycznym

  Dobrze zaopatrzony klub muzyczny powinien być wyposażony w sprzęt mający wpływ na wysoką jakość muzyki i efektów świetlnych. Oznacza to, ze w dobrych klubach znajdziemy między innymi wzmacniacze, kolumny, reflektory, lasery oraz wiele innych. O ile ten sprzęt jako pierwszy przychodzi na myśl, to nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak wiele różnego rodzaju akcesoriów zostaje użytych aby wszystkie urządzenia ze sobą współgrały i działały bez zarzutu. Tak duża ilość urządzeń elektrycznych pobiera spore zasoby energii, więc nie można ich po prostu podłączyć do jednego %%LINK%1447%%, ponieważ wszystkie i tak się nie zmieszczą, a poza tym jeden przedłużacz może nie wytrzymać tak dużego napięcia, co może skończyć się bardzo źle zarówno dla niego samego, jak i urządzeń do niego podłączonych.

  ZACHOWAJ BEZPIECZEŃSTWO
  Z energia elektryczną nie ma żartów, dlatego zanim zaczniemy organizować sprzęt muzyczny i urządzenia do tworzenia efektów świetlnych, powinniśmy się upewnić, że będzie do czego je podłączyć. Przy większej ilości urządzeń będziemy musieli korzystać z pomocy różnego rodzaju przedłużaczy. Wybierając je, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przez zakupem całego sprzętu powinniśmy zaplanować miejsca w których będą ustawione kolumny, reflektory i inne tego typu sprzętu. Wówczas będziemy wiedzieli jak długi przedłużacz będzie nam potrzebny. Jeśli wybierzemy model ze zbyt krótkim przewodem, nie pozwoli nam on na zasilenie urządzeń w miejscach w których chcielibyśmy by zostały zamontowane. Jeśli natomiast przedłużacz będzie zbyt długi, możemy zacząć się o niego potykać, przez co przez przypadek możemy przewrócić jeden ze sprzętów elektronicznych. Kolejnym aspektem na którym powinniśmy zwrócić uwagę jest atest oraz fakt, czy jest to zabezpieczona listwa antyprzepięciowa. Jest ona nieco dłuższa od zwykłych przedłużaczy, ale w razie awarii pozwoli nam ona zaoszczędzić sporo pieniędzy i nerwów. Spięcie może nastąpić z wielu powodów, a wówczas niezabezpieczona listwa może spowodować przepalenie się urządzenia które jest do niej podłączone. W przypadku listwy antyprzepięciowej mamy do czynienia z dodatkowymi zabezpieczeniami, które wyłączają listwę od razu jak tylko powstanie spięcie, dzięki czemu sprzęt podłączony do takiego urządzenia traci dostęp do energii i jest zupełnie bezpieczny. Jeśli więc posiadamy drogi sprzęt, listwa antyprzepięciowa jest najlepszym wyborem. Tego typu urządzenia wybierane są nie tylko do klubów muzycznych, ale także do domu, na przykład do zasilania komputera, gdzie sprzęt zwykle jest dość drogi. Jeśli wiec zależy nam na wygodzie i bezpieczeństwie, zawsze wybierajmy zabezpieczone źródła zasilania.

  DODATKOWE PLANOWANIE
  Przewody mogą leżeć na podłodze, lub można je także zamontować na ścianach. Pamiętajmy, aby przede wszystkim kierować się bezpieczeństwem, a nie aspektami wizualnymi. Przewody nie powinny plątać się pod nogami, a aby temu zapobiec, możemy związać je taśmą, aby wszystkie były w jednym miejscu. Dobrym rozwiązaniem jest także użycie mostków pod którymi będzie można przepuścić przewody. Wówczas będziemy mieć pewność, ze o kable nikt się nie przewróci, a one same będą posiadały dodatkową ochronę.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl