Akcesoria oświetleniowe

Najczęściej kupowane produkty w grupie Akcesoria oświetleniowe

Wybrani producenci w grupie Akcesoria oświetleniowe

 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


  Akcesoria oświetleniowe w naszym sklepie muzycznym

  Dobrze wyposażony klub muzyczny powinien móc pochwalić się zarówno wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym, jak i odpowiednimi urządzeniami tworzącymi efekty świetlne. Wybór efektów świetlnych jest bardzo szeroki, dzięki czemu bez problemu uda się dobrać konfigurację, która pozwoli tworzyć wspaniały i bardzo oryginalny pokaz świetlny, jednak należy pamiętać, że sam sprzęt to nie wszystko, ponieważ ważne są także różnorodne %%LINK%1446%% mające za zadanie ułatwić montaż, a co za tym idzie wpłynąć pozytywnie na komfort pracy. Jakie akcesoria najlepiej sprawdzą się do zadań montażowych?

  WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO
  Efekty świetlne działają dzięki energii elektrycznej, a ich duża liczba może skomplikować działanie wszystkich urządzeń jako całości. Z jednej strony mamy bardzo dużą ilość przewodów o które można się potknąć, a z drugiej strony tak duża ilość podłączonych urządzeń może powodować zwarcie, które w rezultacie może skutkować uszkodzeniem urządzenia. Poza tym jeśli posiadamy wiele urządzeń elektrycznych, czasami możemy mieć problem z rozpoznaniem tego który przewód należy do danego urządzenia. Z pomocą przychodzą nam różnorodne akcesoria, takie jak na przykład wysokiej klasy przedłużacze i listwy które mają dwa główne zadania. Pierwszym z nich jest oczywiście uzyskać dodatkową długość przewodów, co pozwoli na wyższy komfort pracy. Drugim zadaniem jest zabezpieczyć podłączony sprzęt, ponieważ wysokiej klasy listwa antyprzepięciowa różni się od zwykłej listwy. W razie spięcia, listwa odcina dostęp prądu do podłączonego urządzenia, chroniąc je przed przepaleniem. Nie należy jednak kierować się zaletą, że im dłuższa listwa tym lepsza, ponieważ zbyt długa listwa może plątać się pod nogami, a zbyt krótka nie będzie nadawała się do komfortowej pracy. Jeśli przewody plączą się pod nogami, możemy użyć zwykłem, często niedocenianej taśmy klejącej, której można używać na wiele sposobów. Jeśli nie chcemy by na parkiecie leżało wiele pojedynczych przewodów, możemy związać je ze sobą taśmą klejącą. Poza tym dobrym pomysłem jest używanie białej taśmy klejącej, która jest lepiej widoczna w ciemnych pomieszczeniach, dzięki czemu łatwiej będzie można zauważyć lezące na podłodze przewody. Na białej taśmie możemy także pisać, więc będziemy mogli oznaczyć przewody by wiedzieć który z nich należy do konkretnego urządzenia. Za pomocą taśm możemy także zaczepić przewody w konkretnych miejscach, najlepiej rzadko uczęszczanych.

  UKŁAD SPRZĘTU
  Różnego rodzaju akcesoria mogą nam pomóc w konkretnych sytuacjach, na przykład kiedy chcemy by przewody były poukładane aby nikt o nie przypadkiem nie zahaczył. Jeśli chcemy zawsze mieć porządek, warto wcześniej zaplanować trasę jaką będą przebiegać przewody. Wówczas może nam się udać ułożyć je w taki sposób, aby taśmy i różnego rodzaju zaczepy nie były potrzebne już od początku. Jeśli jednak nie mamy możliwością ukrycia przewodów, możemy schować je pod mostkami, szczególnie jeśli w miejscu gdzie znajdują się przewody muszą przejeżdżać wózki. W ten sposób nie tylko zabezpieczymy kable, ale także poprawimy wystrój, ponieważ mostki prezentują się zdecydowanie lepiej niż taśmy klejące.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl