e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Witam wszystkich bardzo serdecznie. W sklepie muzyczny.pl nabyłem listwę włącznikową showteca (sterownik do oświetlenia) Bardzo zależało mi na czasie, co upierdliwie podkreślałem :) i co? MASAKRA - Listwa dotarła do mnie niemalże natychmiast !! Szacunek i brawa dla tych panów! Dziekuje Panu który przyjął i zrealizował moje zamówienie oraz dziękuję całej ekipie muzyczny.pl. Jesteście profesjonalistami. Kurier też był super - bardzo ( więcej... )"

Efekty świetlne

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Poradniki w grupie Efekty świetlne

Wybrani producenci w grupie Efekty świetlne

American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)

American DJ - lista produktów

Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)

Eurolite - lista produktów

ShowTec (Highlite International) znajduje się w południowej Holandii. Spółka jest jednym z wiodących europejskich dostawców efaktów dyskotekowych Highlite oferuje cztery marki: DAP Audio, Showtec, DMT (holenderski Media Tools) i Artecta., DAP Audio (...)

Showtec - lista produktów