Wytwornice, płyny

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Wytwornice, płyny

Wybrani producenci w grupie Wytwornice, płyny

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


  Pokaż wszystkie produkty w podgrupach

  Wytwornice, płyny w naszym sklepie muzycznym

  W klubach muzycznych, teatrach i na różnego rodzaju pokazach można zaobserwować pracę wielu urządzeń służących do tworzenia %%LINK%1465%%. Można do nich zaliczyć między innymi reflektory, lasery i skanery. Urządzenia tego typu mają za zadanie stworzyć niezapomniany pokaz, lub wzbogacić swoimi możliwościami już odbywający się pokaz. Poza efektami świetlnymi można cieszyć oczy również dzięki dodatkowym urządzeniom, które tworzą zupełnie inny pokaz. Mowa tu o wytwornicach dymu, które używane są często podczas koncertów lub innych występów artystycznych. To jaki efekt uda się uzyskać będzie zależało zarówno od samej wytwornicy, jak i płynu którym nią napełnimy. Czy wytwornice dymu nadają się do użytku domowego? Czym powinniśmy się kierować wybierając tego typu sprzęt?

  MGŁA CZY DYM?
  %%LINK%1468%% różnią się od siebie konstrukcją, a co za tym idzie również możliwościami. Wybierając tego typu sprzęt powinniśmy zastanowić się nad tym czego konkretnie od niego oczekujemy oraz gdzie będziemy go używać. Jeśli szukamy wytwornicy której od czasu do czasu użyjemy w trakcie domowej imprezy, wówczas wystarczy standardowy model o małych gabarytach i niewielkiej mocy. Nawet małe wytwornice są w stanie wytworzyć stosunkowo dużo gęstego dymu, szczególnie jeśli używa się ich w niewielkich pomieszczeniach. Tego typu sprzęt bardzo dobrze sprawdza się również w trakcie kameralnych występów muzycznych. Jeśli jednak zależy nam na tym by wytwornica była używana na dużej scenie i oczekujemy dużych kłębów dymu, wówczas powinniśmy wybrać model o większej mocy oraz większej pojemności. Należy bowiem pamiętać, że wytwornice różnią się między sobą także pojemnością baku do którego wlewa się płyn, a im większy bak, tym rzadziej będziemy musieli go napełniać. To ważne szczególnie podczas długich występów w trakcie których lepiej unikać ryzyka niespodziewanego wyczerpania się płynu. Przeglądając ofertę tego typu urządzeń możemy zaobserwować dwa główne rodzaje wytwornic, a mianowicie wytwornicę do dymu oraz do mgły. Już po samej nazwie będziemy mogli odgadnąć na czym polega różnica. Wytwornica mgły tworzy delikatną mgłę, której zadaniem jest unoszenie się na niewielkiej wysokości ponad parkietem. Dym natomiast unosi się znacznie wyżej i zaczyna się kłębić. To jaki efekt uzyskamy będzie zależało również od tego jaki wybierzemy płyn. Dostępne są bowiem płyny oferujące różną gęstość dymu lub mgły, od delikatnych, po bardzo gęste, które unoszą się przez długi czas. Ciekawą alternatywą dla wytwornic dymu i mgły są wytwornice baniek, które są w stanie wyprodukować bardzo dużą ilość baniek w krótkim czasie. Należy pamiętać, aby dobrać płyn do rodzaju wytwornicy. Jeśli zatem jesteśmy posiadaczami wytwornicy dymu, nie powinniśmy napełniać jej płynem przeznaczonym do produkcji baniek.

  DODATKOWY PŁYN
  Istnieją również dwa dodatkowe %%LINK%1470%% jakie przydają się podczas użytkowania wytwornic. Pierwszym są płyny zapachowe. Dzięki nim zarówno dym jak i bańki będą nie tylko wyglądać wspaniale, ale także będą roztaczać mocny zapach. Do wyboru są między innymi zapachy cytrynowe, kokosowe czy wiśniowe. Drugim rodzajem są płyny do czyszczenia wytwornic. Wytwornice należy czyścić regularnie, aby nie pozostawał w nich osad sprzed kilku poprzednich użyć.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl