Wytwornice dymu

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Wytwornice dymu

Wybrani producenci w grupie Wytwornice dymu

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


  Wytwornice dymu w naszym sklepie muzycznym

  Muzyka jest wyjątkową dziedzina sztuki, ponieważ to najczęściej z jej udziałem odbywają się różnego rodzaju zabawy i imprezy, czego przykładem mogą być koncerty muzyków na żywo. Aby jeszcze bardziej poprawić efekt występu, często używa się różnego rodzaju urządzeń do tworzenia oprawy wizualnej, takich jak między innymi reflektory czy wytwornice dymu. W przypadku wytwornic warto zaznaczyć, że są one używane nie tylko w klubach muzycznych i na koncertach, ale także w teatrach oraz na różnego rodzaju pokazach. Co więcej, tego typu sprzęt dobrze sprawdzi się także na wszelkiego rodzaju domówkach, jednak zanim wybierzemy się na zakupy, powinniśmy liczyć się z tym, że wytwornice różnią się miedzy sobą konstrukcją, a co za tym idzie także możliwościami. Warto wiedzieć czym powinniśmy się kierować podczas wyboru tego typu sprzętu, a także jak dobrać płyn aby móc uzyskać dokładnie takie rezultaty na jakich nam zależy. Co zatem warto wiedzieć o wytwornicach dymu zanim wejdziemy w posiadanie jednej z nich?

  RÓŻNE RODZAJE
  %%LINK%1474%% znacznie różnią się od siebie, a do głównych różnic można zaliczyć zastosowanie tego typu sprzętu. Do wyboru mamy bowiem nie tylko wytwornice dymu, ale także wytwornice mgły. Te pierwsze pozwolą stworzyć gęsty, kłębiący się dym, który w zależności od warunków może unosić się na znaczną wysokość. W przypadku wytwornicy mgły nie będziemy mieć do czynienia z dużymi obłokami, lecz z mgłą która unosi się jedynie nieco ponad parkietem. Wytwornice mgły są bardzo chętnie używane podczas występów tanecznych lub na koncertach. Wytwornice dymu są często używane na dyskotekach, ponieważ chętnie łączy się je z laserami i różnego rodzaju reflektorami, które mogą oświetlić duże kłęby dymu. Jeśli planujemy umiejscowić wytwornicę w niewielkim pomieszczeniu, nie powinniśmy wybierać modelu o dużej mocy i dużej przepustowości, ponieważ wówczas po krótkim czasie całe pomieszczenie będzie zadymione. Tak mocne wytwornice najlepiej sprawdzają się w dużych salach koncertowych oraz na otwartych przestrzeniach. Bardzo duży wpływ na to jaki efekt uda się uzyskać mają także %%LINK%1475%%. Zarówno płyny do wytwornic dymu jak i mgły różnią się od siebie gęstością wytwarzanej łuny. Jeśli zależy nam na tym by kłęby dymu były bardzo gęste i długo utrzymywały się w powietrzu, powinniśmy wybrać płyn z symbolami takimi jak „heavy” lub „strong”. Nie zawsze gęsty dym jest najlepszym wyborem, ponieważ czasami podczas występów ważne jest aby dym stosunkowo szybko znikał. Wówczas zdecydowanie lepszym wyborem będą płyny z oznaczeniami takimi jak „light” lub o średniej gęstości, z dopiskiem „medium”. Jeśli chcemy by dym lub mgła niosły ze sobą dodatkowy efekt, możemy połączyć płyn do wytwornicy ze specjalnym dymem zapachowym. Dzięki temu wytworzony dym lub mgła będą roztaczać wokół siebie silny zapach cytrynowy, wiśniowy, kokosowy, lub taki jaki wybierzemy.

  NIE TYLKO DYM I MGŁA
  Poza wytwornicami dymu i mgły dostępne są także %%LINK%1476%%. Dzięki nim będziemy w stanie wytworzyć bardzo dużą ilość baniek w krótkim czasie. Niektóre modele posiadają także możliwość ustawienia częstotliwości z jaką banki są tworzone, a także ich wielkość. Tego typu sprzęt doskonale sprawdza się nie tylko w trakcie występów artystycznych, ale także na festynach i podczas zabaw dla dzieci.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl