Akcesoria, pokrowce

Najczęściej kupowane produkty w grupie Akcesoria, pokrowce

Wybrani producenci w grupie Akcesoria, pokrowce

 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • DuraTruss

  Produkty DuraTruss są wykonane z metalu, ale są zbudowane na zaufaniu - zaufaniu, jakim nasi klienci obdarzyli firmę, dostarczając im systemy kratownic, wież, modułów estradowych, materiałów montażowych i akcesoriów do wszystkich swoich instalacji, (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


 • Stim

  Firma „STIM” istnieje na rynku techniki estradowej od kilkunastu lat. Jest czołowym producentem wysokiej klasy statywów estradowych, pulpitów do nut, stojaków, uchwytów do różnego rodzaju instrumentów, a także stołków estradowych. (...)


  Akcesoria, pokrowce w naszym sklepie muzycznym

  Sprzęt służący do tworzenia efektów świetlnych jest używany zarówno w klubach muzycznych, jak i w teatrach, na stadionach czy różnego rodzaju pokazach. Do urządzeń tego typu można zaliczyć między innymi reflektory, skanery czy lasery, a każde z tych urządzeń znacznie różni się od siebie konstrukcją, a co za tym idzie również możliwościami. To jaki efekt końcowy uda nam się uzyskać będzie zależało nie tylko od tego jaki sprzęt wybierzemy, ale także od tego w jakim miejscu go zamontujemy. Jeśli jednak montujemy reflektor lub jakikolwiek inny sprzęt na podwyższeniu, powinniśmy się upewnić, że będzie tam solidnie przytwierdzony i nie spadnie, ponieważ w przeciwnym wypadku zagrożone będzie zarówno bezpieczeństwo samego urządzenia jak i osób znajdujących się w pobliżu. Właśnie dlatego warto przejrzeć %%LINK%1509%%, które pozwolą nam zadbać o bezpieczeństwo naszego urządzenia. W ofercie można znaleźć między innymi uchwyty do montażu jak i różnego rodzaju pokrowce.

  BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU
  W wielu lokalach ważny jest nie tylko sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, ale także różnego rodzaju monitory i telewizory służące do przekazywania treści. Wiadomo, że w tego typu miejscach gdzie gości jest sporo, monitor powinien być bardzo duży, tak aby każdy widział co się na nim dzieje. Im większy monitor, tym większa jego waga, a to oznacza, że powinien być on zamontowany na solidnych uchwytach które będą w stanie utrzymać jego ciężar. Zazwyczaj im większy monitor tym wyższy jego koszt, co jest kolejnym powodem dla którego powinniśmy postawić jego bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Monitory i różnego rodzaju wyświetlacze zwykle posiadają już w zestawie uchwyty do montażu, jednak warto zadbać o to aby sprzęt zawieszony był na możliwie najbardziej solidnych uchwytach. W ofercie można znaleźć zarówno standardowe, lecz bardzo wytrzymałe uchwyty, jak i takie, które pozwalają na regulację wysokości i kąta nachylenia wyświetlacza już po jego zamontowaniu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ jeśli po zamontowaniu uchwytu na ścianie okaże się, że wyświetlacz nie znajduje się na odpowiedniej wysokości, nie będzie konieczności wiercenia nowych otworów, ponieważ bez problemu będzie można podwyższyć lub obniżyć wyświetlacz. O sprzęt elektroniczny powinniśmy dbać cały czas, nie tylko wtedy kiedy aktualnie go używamy, ale także wówczas kiedy go przechowujemy lub planujemy przetransportować. Każdy sprzęt elektroniczny jest bardzo delikatny, więc w momencie kiedy nie jest on używany, powinien znajdować się w %%LINK%1510%% które zabezpieczą go przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrowce są również bardzo przydatne w momencie kiedy planujemy przetransportować urządzenie z miejsca na miejsce. Wówczas zamiast chować sprzęt bezpośrednio do bagażnika samochodu, lepiej zamknąć go w pokrowcu, co nie tylko zapewni mu większe bezpieczeństwo, ale także korzystnie wpłynie na wygodę podczas transportu.

  DODATKOWE INFORMACJE
  Jeśli przechowujemy sprzęt elektroniczny w domu, ale nie mamy do niego pokrowca, futerału ani żadnego innego zabezpieczenia, powinniśmy wybrać dla niego miejsce w którym będzie możliwie jak najmniej narażony na uszkodzenia. Powinno być to miejsce do którego nie mają dostępu zwierzęta, ani takie przez które ktoś często przechodzi. Unikajmy także odkładania sprzętu elektronicznego w bliskim sąsiedztwie okna lub grzejnika.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl