Skrzypce akustyczne

Najczęściej kupowane produkty w grupie Skrzypce akustyczne

Poradniki dla muzyków w grupie Skrzypce akustyczne

Altówka czy skrzypce?

Altówka czy skrzypce?

Różnice i cechy wspólne altówki i skrzypiecOba instrumenty są do siebie bardzo podobne, a najbardziej zauważalną różnicą wizualną jest ich rozmiar. Skrzypce są mniejsze, a przez to poręczniejsze i wygodniejsze w grze. Również ich brzmienie jest wyższe niż altówki, która ze względu na większy swój (...)


Instrumenty smyczkowe, Skrzypce akustyczne, Altówki

Instrukcja obsługi instrumentów smyczkowych

Instrukcja obsługi instrumentów smyczkowych

Każdy instrument muzyczny wymaga odpowiedniego traktowania, aby służył nam jak najdłużej. W szczególności instrumenty smyczkowe, które cechują się delikatnością powinny być traktowane i użytkowane wyjątkowo. Skrzypce, altówki, wiolonczele i kontrabasy są to instrumenty wykonane z drewna, wymagają (...)


Instrumenty smyczkowe, Poradnik, Akcesoria smyczkowe, Smyczki, Struny, Skrzypce akustyczne, Skrzypce elektryczne, Futerały i pokrowce, Kontrabasy, Altówki

Techniki gry na skrzypcach - Legato, Staccato, Spiccato, Détaché, Martelé

Techniki gry na skrzypcach - Legato, Staccato, Spiccato, Détaché, Martelé

Istnieje mnóstwo rodzajów technik gry na skrzypcach. Najczęściej gra się smyczkiem, ale nie wystarczy umieć tylko przeciągnąć prawidłowo smyczkiem po strunie, by ten instrument nam dobrze zabrzmiał. Lecz zanim przejdziemy do poszczególnych technik, to wpierw powinniśmy zadbać o prawidłową pozycję (...)


Instrumenty smyczkowe, Smyczki, Skrzypce akustyczne, Skrzypce elektryczne

Skrzypce dla początkujących

Skrzypce dla początkujących

Problemy początkujących skrzypków Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nauka gry na skrzypcach jest trudna. Zdecydowanie mniejsza część jest w stanie podać kilka podstawowych powodów, dlaczego tak się dzieje. Warto zatem przybliżyć ten temat, który może być zwłaszcza przydatny (...)


Instrumenty smyczkowe, Struny, Skrzypce akustyczne

Skrzypce klasyczne czy elektryczne ? który instrument jest lepszy dla mnie?

Skrzypce klasyczne czy elektryczne ? który instrument jest lepszy dla mnie?

Jesteś fanem brzmienia skrzypiec, lecz interesują Cię ostrzejsze brzmienia?Grasz koncerty na wolnym powietrzu i masz problem z nagłośnieniem swojego klasycznego instrumentu? Być może jest to odpowiedni czas na zakup skrzypiec elektrycznych.Skrzypce elektryczne pozbawione są pudła rezonansowego a (...)


Instrumenty smyczkowe, Skrzypce akustyczne, Skrzypce elektryczne


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Skrzypce akustyczne

Wybrani producenci w grupie Skrzypce akustyczne

 • Carlo Giordano

  Carlo Giordano to znana na całym świecie marka instrumentów, której oferta skierowana jest do początkujących muzyków, którzy szukają niezawodnego instrumentu na początek swojej przygody z muzyką. Carlo Giordano oferuje swoje produkty w stosunkowo (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • HORA

  Miasto Reghin, zwane miastem skrzypiec, jest synonimem produkcji instrumentów muzycznych w Rumunii. Wynika to z faktu, że w Reghin istnieje wiele firm produkujących instrumenty muzyczne, zwłaszcza te z ukłonem. Najważniejszym z nich jest HORA. Z (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Stentor

  W Stentor głęboko wierzymy, że każde dziecko powinno mieć możliwość gry na instrumencie muzycznym i że muzyka powinna być częścią rozwoju każdego przez całe życie. Uważamy, że wszyscy studenci powinni mieć dostęp do instrumentów muzycznych, które (...)


 • Strunal

  Strunal Schönbach znajduje się w malowniczej miejscowości Luby w zachodniej części Czech. Strunal Schönbach jest budowany od podstaw przez ludzi, którzy dzielą pasję do swojego rzemiosła. Wytrzymując trudy i osiągnięcia, Strunal Schönbach z dumą (...)


  Pokaż wszystkie produkty w podgrupach

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl