e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Wreszcie miejsce, gdzie mogę wybrać to, czego potrzebuję. Do tej pory - ciągłe poszukiwania odpowiednich przewodów, kilometry niepotrzebnego kabla wiszącego za sprzętem (bo akurat długości odpowiedniej w sklepie nie było). Teraz - wchodzę na stronę sklepu, wybieram przewód i wtyki/gniazda (w bardzo przejrzystym konfiguratorze) i po sprawie. Za dwa dni puka do mych drzwi kurier z idealnym przewodem.

Obsługa szybka, zlecenia ( więcej... )"

Futerały i pokrowce

Najczęściej kupowane produkty w grupie Futerały i pokrowce

Poradniki w grupie Futerały i pokrowce

Wybrani producenci w grupie Futerały i pokrowce

Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)

Canto - lista produktów

Dowina jest niewielką manufakturą, która od 1979 roku tworzy doskonałej jakości gitary akustyczne. Siedziba firmy znajduje się na Słowacji i tam tez wykonywane są wszystkie instrumenty. Cała produkcja odbywa się ręcznie, a stosowane drewno i (...)

Dowina - lista produktów

Firma EWPOL jest producentem pokrowców na instrumenty muzyczne. Zakład wyprodukował pierwsze pokrowce w 1993 roku., Na Targach INTERMEDIA′93 wyróżniony został pokrowiec na gitarę, a na następnych targach takim wyróżnieniem uhonorowano (...)

Ewpol - lista produktów

Gewa od momentu utworzenia w roku 1925 przez Georg Walther w Adorf zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“ stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis, jak i ciągłą orientację na (...)

Gewa - lista produktów

Karl Höfner GmbH & Co. KG. została założona przez mistrza skrzypiec Karla Höfnera w 1887 roku. Stała się ona liderem w produkcji instrumentów od szkolnych po mistrzowskie. Do dziś jako manufaktura wytwarza instrumenty lutnicze z zachowaniem (...)

Hoefner - lista produktów