e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Dziękuję, doskonały service! Dobrze przemyślany sposób zawiadamiania Klienta o losie złożonego zamówienia. Szcególnie podobało mi się, że jeszcz w tym samym dniu otrzymałam nie tylko automatyczn potwierdzenie, ale także dane osoby kontaktowej wraz z jej numerem telefonu.
Także szybkość dostarczenia przesłki była krótsza od oczekiwanej. Towar zapakowany prawie jak prezent w gustowną kopertę....
Kupowanie u Państwa to sama przyjemność.
POLECAM!!!

"

Struny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Struny

Polecane struny i sprzęt muzyczny

Poradniki w grupie Struny

Wybrani producenci w grupie Struny

D′Addario jest producentem strun do instrumentów muzycznych, głównie do gitar. Siedziba firmy mieści się w Farmingdale, na wyspie Long Island koło Nowego Jorku. D′Addario to jeden z największych producentów strun na świecie, nie tylko (...)

D'Addario - lista produktów

Pirastro to niemiecka firma o ponad 200 letniej tradycji, która specjalizuje się w produkcji doskonałych strun do instrumentów akustycznych. Obecnie Pirastro dysponuje super nowoczesną technologią i sterowaną przy pomocy komputerów linią (...)

Pirastro - lista produktów

Początki firmy Presto sięgają 1934r, kiedy to Franciszek Juszczak, mieszkaniec Łodzi rozpoczął produkcję osprzętu do kontrabasów i smyczków. Pracował z nim syn Bronisław. Bronisław Juszczak przed wojną został wcielony do Marynarki Wojennej i wraz z (...)

Presto - lista produktów

Firma Thomastik-Infeld powstała w 1919 roku w Wiedniu. Jej założycielami byli inżynier Franz Thomastik oraz lutnik Otto Infeld. Głównym celem przedsiębiorstwa było wprowadzenie na rynek jak najlepszych jakościowo strun do instrumentów smyczkowych, (...)

Thomastik - lista produktów