Części do głośników i elementy głośnikowe

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Głośniki i elementy głośnikowe

Wybrani producenci w grupie Głośniki i elementy głośnikowe

 • Crono

  Crono to producent sprzętu audio, który przebojem zdobywa rynek muzyczny. W ofercie firmy znajdują się głównie aktywne zestawy głośnikowe, mikrofony dynamiczne, pojemnościowe, do wokalu oraz instrumentalne, do zastosowań scenicznych i studyjnych. (...)


 • Eminence

  W 1966 r. Bob Gault założył firmę, która miała stać się największą na świecie firmą produkującą głośniki po pracy jako inżynier w Magnavox i CTS (Chicago Telephone Supply). Jak na ironię, Gault zaczął Eminence, mając nadzieję na utrzymanie trzech (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Warwick

  Warwick to niemiecki producent sprzętu basowego. Firma powstała w 1982 roku i do dnia dzisiejszego produkuje najwyższej jakości gitary basowe, wzmacniacze oraz akcesoria. Dzięki stosowaniu najlepszych gatunków drewna, precyzji wykonania i (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl