e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Oczywiście z elementów zamówionych jestem zadowolony. Darmowa przesyłka do paczkomatu obok domu tak jak lubię. Pełna mailowa informacja na każdym etapie przesyłki. Wszystko sprawnie i o czasie bez zbędnych dodatkowych kontaktów. Nawet się czegoś nauczyłem przy zamawianiu, jeżeli bierzesz tuner do strojenia z baterią w zestawie to nie masz szans na paczkomat jesteś skazany na oczekiwanie w domku na kuriera. ( więcej... )"

Głośniki i elementy głośnikowe

Wybrani producenci w grupie Głośniki i elementy głośnikowe

Fender to wiodący na światowym rynku producent gitar i wzmacniaczy, a sama nazwa jest nierozłącznie związana z historią współczesnego przemysłu muzycznego. Instrumenty marki Fender takie jak: Telecaster, Stratocaster, Precision Bass czy Jazz (...)

Fender - lista produktów

Warwick to niemiecki producent sprzętu basowego. Firma powstała w 1982 roku i do dnia dzisiejszego produkuje najwyższej jakości gitary basowe, wzmacniacze oraz akcesoria. Dzięki stosowaniu najlepszych gatunków drewna, precyzji wykonania i (...)

Warwick - lista produktów

Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)

Yamaha - lista produktów