Kreator własnego kabla

Uwaga!
Uprzejmie informujemy, że stworzenie kabla w kreatorze wiąże się z wykonaniem świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu. Z tego też powodu zgodnie z art. 10 pkt. 3 ustawy "o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" nie przysługuje zamawiającemu prawo zwrotu takiego towaru.

Proszę wybrać rodzaj kabla:

Do czego służy Kreator własnego kabla?


Na rynku dostępna jest niezliczona ilość przewodów o różnych parametrach, różnej długości i o różnych złączach. Mimo tego wielu użytkowników potrzebuje zaopatrzyć się w kabel, który będzie dokładnie odpowiadał jego potrzebom. Kreator Własnego Kabla jest narzędziem, które w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci skonstruować przewód dostosowany do Twoich potrzeb.

Aby skonfigurować własny kabel wystarczy wybrać rodzaj przewodu (głośnikowy, symetryczny lub niesymetryczny).

Następnym krokiem jest wybór złączy. Na tym etapie możesz wybrać nie tylko rodzaj złącza ale także producenta. W naszej ofercie posiadamy wtyki najbardziej renomowanych marek i w różnych przedziałach cenowych, wszystkie najlepszej jakości.

Kolejny etap to wybór przewodu. Podobnie jak w przypadku złączy, dysponujemy największym na rynku wyborem przewodów różnych producentów. W tym, miejscu wybieramy także długość wybranego kabla.

Na koniec warto podać krótką informację do czego kabel będzie używany. Ma to często duże znaczenie ponieważ od rodzaju stosowania zależy sposób zlutowania złącz.

Na każdym kroku widoczne są ceny poszczególnych elementów, co pozwala śledzić koszt wykonania całości. Wszystkie przewody zamówione poprzez Kreator wykonywane są z najwyższą starannością.