e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Zestaw który zamówiłem jest dokładnie taki sam jak podano w opisie, o wszystkim szczegółowo mnie informowano a termin dostawy był zaskakująco krótki, widać że sklep dba o klienta i dlatego polecam go innym, z góry dzięki i pozdrawiam "

Przedstawiamy krótki poradnik na temat 5 podstawowych czynności, które znacznie poprawią jakość brzmienia Twojej gitary oraz przywrócą jej dawny blask.

Jest to o tyle ważny aspekt, który odpowiedzialny jest nie tylko za samo brzmienie, jak i za komfort gry na instrumencie.

Pierwszą niepodważalną zasadą jest zmiana strun i wybór odpowiedniej grubości. Po drugie trzeba pamiętać o wymianie siodełka, który jest istotnym elementem, odpowiedzialnym za strojenie instrumentu. Trzeba pamiętać również o czyszczeniu i konserwacji podstrunnicy - są do tego przeznaczone odpowiednie środki, np Dunlop 65. Kolejną ważną czynnością jest ustawienie menzury i jest to dość istotne, ponieważ od tego zależy strojnie na 12 progu. Oczywiście nie można zapomnieć o regulacji wysokości przetworników, ponieważ to ono w głównej mierze, wpływa na końcową barwę gitary elektrycznej.

Zapraszamy do obejrzenia całego poradnika, w którym krok po kroku opowiemy i pokażemy jak uzyskać LEPSZE BRZMIENIE!