ALEXANDER STEWART WYSTĄPI W POLSCE JUŻ W MAJU TEGO ROKU ! 18.05.2023 – WARSZAWA – Klub Hydrozagadka

Muzyka towarzyszy Stewartowi od zawsze. Urodzony w Toronto, artysta już od młodego wieku śpiewał w chórze, a kiedy dorósł, idąc śladem takich artystów jak Shawn Mendes czy Charlie Puth - wkręcił się w nagrywanie coverów i publikowanie ich na platformie YouTube. Zainspirowany, zaczął nagrywać muzykę w studio, a przez cały okres liceum ćwiczył swoje wokalne umiejętności. Stewart wybił się po opublikowaniu swojej wersji utworu Camili Cabello – „Havana”.   
  
Kontynuując swoje działania na YouTube, artysta zamarzył o rozpowszechnienie swojej muzyki jeszcze bardziej Często podróżował do Los Angeles w konkretnym celu – cytując samego Stewart’a - “Building a platform so I could afford to make music on my own.”. Po zakończeniu szkoły, artysta na stałe przeprowadził się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i całkowicie poświęcił się swój czas na tworzenie swojej muzyki. W końcu w 2020 roku artysta odniósł duży sukces z singlem „Backwards”, który odnotował ponad 20 milionów odtworzeń i trafił na Canada’s Billboard Top 20.   
  
On sam określa swoją twórczość jako „muzyka dla złamanych serc”. Jako swoje największe inspiracje podaje Lady Gagę i Sam’a Smith’a. “I have this ability to only like people who don’t like me,” żartuje artysta mówiąc o swoich idolach.“I end up falling in love, and of course I get my heart broken. I’m always going back to those moments and writing songs about them, because the emotions I go through in those situations are so deeply felt—and when it comes to how people treat each other, it’s a two-way street, too.”   
  
Od premiery “Backwards”, Stewart kontynuuje swoją dobrą passę dzięki piosenkom „Echo”, „When You Love Someone”, „Back to You” i najnowszą „blame’s on me”, które łącznie były odsłuchiwane ponad 225 milionów razy.

ALEXANDER STEWART 
 
WYSTĄPI PRZED POLSKĄ PUBLICZNOŚCIĄ JUŻ W MAJU TEGO ROKU 
 
18.05.2023 – WARSZAWA – Klub Hydrozagadka   
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy w czwartek 23 marca o godzinie 10:00 
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster w czwartek 23 marca o godzinie 15:00 
Bilety w sprzedaży ogólnej w piątek 24 marca o godzinie 11:00 na www.LiveNationpl  
 
BILETY W SPRZEDAŻY OD 24 MARCA 2023 - NA LIVENATION.PL